۱۰۰۲۹
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۵۴
مدیرعامل شرکت ملی پست: پیش‌بینی ما برای عبور از روز جمعه سیاه (بلک فرایدی) ۲۰ درصد افزایش ترافیک را در نظر داشتیم  اما شهروندان ما را با افزایش ۳۷ درصدی غافلگیر کردند.

مدیرعامل شرکت ملی پست: پیش‌بینی ما برای عبور از روز جمعه سیاه (بلک فرایدی) ۲۰ درصد افزایش ترافیک را در نظر داشتیم  اما شهروندان ما را با افزایش ۳۷ درصدی غافلگیر کردند.

به گزارش فراتیتر، محمود لیائی درباره جزئیات آغاز طرح باجه‌های سیار پست اظهار کرد: قرار است که کمترین مراجعه به باجه‌های پستی انجام شود. در گذشته متاسفانه متناسب با توسعه شهرها و افزایش جمعیت دفاتر پستی جدیدی ایجاد نشده بود و کماکان ما با ساختمان‌ها و دفاتر پستی روبه‌رو هستیم که از ۵۰ سال گذشته تا به الان باقی مانده‌اند.  

وی افزود: بنابراین آنچنان دفاتر پستی جدیدی ایجاد نشده و شهرها بدون دفاتر پستی توسعه پیدا کرده‌اند. بنابراین برای از پس این مشکل بر آمدن باجه‌های سیاری را طراحی کردیم که در شهرها حضور داشته باشند و مرسولات پستی را ضمن جمع‌آوری، توزیع کنند. در واقع ما باجه‌های سیار را به صورت هوشمند در سراسر شهر ایجاد می‌کنیم تا شهروندان با اپلیکیشین‌های موجود در تلفن همراه خود بتوانند آن را پیدا کنند.

لیائی گفت: براساس زمان‌بندی خاصی که مشخص می‌کنیم به صورت ساعتی باجه سیار هوشمند در نقطه‌ای از شهر قرار می‌گیرد و شهروندان می‌توانند در آن ایام به آن مراجعه کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پست که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت، همچنین درباره جمعه سیاه (بلک فرایدی) اظهار کرد: این ایام مصادف شده با جمعه سیاه که در دنیا با نام بلک فرایدی مرسوم است و فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف‌های بسیاری به شهروندان خود می‌دهند و مردم هجوم می‌آورند برای خرید.

وی تاکید کرد: ما امسال غافل‌گیر شدیم و پیش‌بینی ما برای عبور از این روز ۲۰ درصد افزایش ترافیک بود اما شهروندان ما را با افزایش ۳۷ درصدی مواجه کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: