۱۰۰۳۹
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۳۸
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد، پرسپولیس و استقلال در دیدار فردای خود اول دنبال نباختن هستند.

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد، پرسپولیس و استقلال در دیدار فردای خود اول دنبال نباختن هستند.

به گزارش فراتیتر، شاهین بیانی درباره تقابل پرسپولیس و استقلال در قالب یکصدودومین دربی شهر تهران گفت: این مسابقه یک بازی خاص برای هواداران است به همین دلیل هر دو تیم به هیچ عنوان دوست ندارند به خاطر آنها بازنده باشند. متأسفانه بازی‌های دو تیم در هفته گذشته کیفیت بالایی نداشت و استقلال و پرسپولیس در خلق موقعیت 50 درصدی هم مشکل داشتند. این دو تیم در حالی برابر هم قرار می‌گیرند که از لحاظ فنی در شرایط ایده‌آلی قرار ندارند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: استقلال در خط دفاع با کمبود بازیکن مواجه هست و این موضوع می‌تواند به آنها آسیب بزند، این در حالی است که می‌گویند سلیمی به بازی با پرسپولیس نمی‌رسد. از طرفی پرسپولیس هم بعد از حذف از لیگ قهرمانان شرایط ایده‌آلی ندارد و مصدومیت چند بازیکن هم برای این تیم مشکل‌ساز شده است. دو تیم در شرایطی خاص برابر هم قرار خواهند گرفت و فکر می‌کنم شانس‌شان برای برد برابر است. به نظر من دو تیم در بازی فردا قبل از اینکه به فکر پیروزی باشند، اول دنبال نباختن هستند.

وی در مورد اینکه آیا تجربه بیشتر یحیی گل‌محمدی نسبت به جواد نکونام کفه ترازو را به نفع پرسپولیس سنگین‌تر می‌کند یا خیر، اظهار داشت: گل‌محمدی دربی‌های زیادی را روی نیمکت پرسپولیس تجربه کرده که این فاکتور مثبتی است، ولی نکونام برای اولین بار این بازی را تجربه خواهد کرد. طبیعتاً تجربه گل‌محمدی یک فاکتور مثبت است، ولی نکونام هر وقت با تیم‌های دیگر مقابل پرسپولیس و استقلال قرار گرفت عملکرد خوبی داشت. در ضمن تیم‌های نکونام اصول دفاعی را به بهترین شکل انجام می‌دهند و این یک فاکتور مهم برای استقلال محسوب می‌شود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان تصریح کرد: من معتقدم شرایط پرسپولیس در خط دفاع بهتر از استقلال است، ولی امیدوارم استقلال بازی را ببرد. از طرفی دوست دارم بلانکو مهاجم استقلال که هنوز خودش را به صورت کامل نشان نداده است در این بازی گل بزند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: