۱۰۰۴۳
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۸
تعداد بازدید : ۴۱
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

مدیر ورزشگاه آزادی گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری داربی فراهم شده و هیچ مشکلی برای برگزاری این مسابقه در روز پنجشنبه وجود ندارد.

مدیر ورزشگاه آزادی گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری داربی فراهم شده و هیچ مشکلی برای برگزاری این مسابقه در روز پنجشنبه وجود ندارد.

به گزارش فراتیتر، علیرضا فاضلی، در پاسخ به این پرسش که چقدر آزادی آماده برگزاری داربی در رور پنجشنبه است، اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری داربی در روز پنجشنبه در آزادی فراهم شده و شرایط بسیار خوب و مطلوبی برای برگزاری دیدار بین استقلال و پرسپولیس دارد.

وی گفت: پیش از برگزاری داربی تمام مسائل مربوط به برق، نور، اسکور برد و حتی زمین چمن بررسی شده و چک لیست‌های لازم در این زمینه تهیه و تکمیل شده و مشکل خاصی وجود ندارد و آزادی آماده میزبانی هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس است.

مدیر ورزشگاه آزادی در پاسخ به این پرسش که درب استادیوم آزادی روز پنجشنبه از چه ساعتی بر روی هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس باز خواهد شد؟ تصریح کرد: این که از چه ساعتی آزادی روز پنجشنبه آماده پذیرش هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهد بود از اختیار ما خارج است و بستگی به نظر سازمان لیگ و یگان ویژه دارد که از چه ساعتی درب‌ آزادی را بر روی هواداران باز کنند.

فاضلی ادامه داد: وظیفه‌ی ما آماده سازی آزادی برای برگزاری این رویداد حساس و مهم است تا در اختیار برگزارکنندگان قرار دهیم. اکنون تمام زیرساخت های لازم برای برگزاری داربی در آزادی انجام شده و از هر لحاظ برای برگزاری آماده است و مشکل خاصی احساس نمی‌شود.

وی درباره جایگاه حضور بانوان دو تیم استقلال و پرسپولیس در آزادی نیز گفت: طبقه دوم در دو بخش ضلع شمالی و جنوبی جایگاهی برای بانوان هر دو تیم در نظر گرفته شده تا بدون دغدغه و مشکلی با قرار گرفتن در جایگاه خود تماشاگر داربی باشند.

مدیر ورزشگاه آزادی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا تمهیداتی در نظر گرفته شده که هیچ تماشاگری بدون بلیت وارد استادیوم نشود، افزود: بحث حضور تماشاگران با بلیت یا بدون بلیت به داخل ورزشگاه به مسوولین برگزار کننده ارتباط دارد و این موضوع از حیطه اختیارات ما خارج است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: