۱۰۰۴۵
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
تعداد بازدید : ۳۲
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل از دربی ۱۰۲ گفت: نیاز به تمرکز بالا داریم و به بچه‌ها هم گوشزد کرده‌ایم. امیدواریم بازی دلچسبی برای هواداران باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل از دربی ۱۰۲ گفت: نیاز به تمرکز بالا داریم و به بچه‌ها هم گوشزد کرده‌ایم. امیدواریم بازی دلچسبی برای هواداران باشد.

به گزارش فراتیتر، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دربی صد و دوم اظهار کرد: مثل تمام بازی‌ها سعی می‌کنیم روی نقاط قوت و ضعف حریف شناخت داشته و برای این بازی برنامه داشته باشیم. نیاز به تمرکز بالا داریم و به بچه‌ها هم گوشزد کرده‌ایم. امیدواریم بازی دلچسبی برای هواداران باشد.

نکونام درباره رویارویی دو تیم مدعی قهرمانی عنوان کرد: مدعی قهرمانی یک بحث است که کاملا جداست و اول فصل به هواداران گفتم و روی صحبتم با آنهاست؛ گفتم بعضی وقت‌ها کلاه سر ما می‌رود که برخی شیطنت‌ها ما را از راهمان دور می‌کند. برخی تغییرات مدیریتی در استقلال ما را از هدفمان دور کرد. تا استقلال به صدر جدول آمد فشارها شروع شد. نمی‌دانم چرا برخی تیم‌ها که بازیکن گرفتند و از ما خیلی شرایط بهتری دارند و حتی همین الان که باید بازیکن از لیست خارج کنند تا بازیکن بگیرند، صحبت نمی‌کنند؟ وقتی به صدر آمدیم همه گفتند باید قهرمان شویم، اصلا اینطور نیست. لیست امسال ما شده ۱۹ بازیکن زیر ۲۵ سال و شرایطی که تیم‌ها سال گذشته داشتند باعث شد استقلال از همین روند دور شود.

سرمربی استقلال در مورد صدرنشینی غیرمنتظره تیمش و فشار برای بردن داربی گفت: کسانی می‌گویند باید قهرمان شویم و داربی را ببریم، باید حواسمان باشد که سرمان کلاه نرود. استقلال امسال تیم خوبی دارد و باید باهوش باشیم. فقط این افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند دشمن استقلال هستند. ما هیچ ابزاری نداشتیم و شرایط ایده‌آل نبوده است. بچه‌ها زحمت کشیدند و برنده شدند و اصلا نگاه نمی‌کنم که چند امتیاز داریم و چه کار می‌کنیم. در هر بازی باید بجنگیم.

در ادامه خبرنگاری از نکونام پرسید «آخرین تقابل شما و هاشمی‌نسب با پرسپولیس خوب نبود، این بازی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟» سرمربی استقلال پاسخ داد: به داربی‌های دیگر کاری ندارم چون شرایط خاص خودش را داشته است. آقای هاشمی‌نسب حرف خودش را رک می‌زند و اگر کسی عملی انجام ندهد، عکس العمل ندارد. بازی‌های گذشته تمام شده و فردا یک بازی جدید است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: