۱۰۱۴۷
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸
تعداد بازدید : ۴۷
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس به دلیل توهین و تهمت ناروا شکایت کرد.

باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس به دلیل توهین و تهمت ناروا شکایت کرد.

به گزارش فراتیتر، بلافاصله و با سوت پایان دربی پایتخت، سرخابی ها بیانیه هایی را منتشر کردند. ابتدا پرسپولیس نسبت به قضاوت موعود بنیادی فر و تصمیمات اتاق VAR اعتراض خود را با انتشار تصاویری اعلام کرد و سپس نوبت به استقلال رسید تا از یحیی گل محمدی شکایت کند.

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از دربی با کنایه به صحبت های نکونام و اعضای تیم استقلال درباره داوری، گفت: قبل از بازی می‌آیند درباره داوری‌های دربی‌های گذشته صحبت می‌کنند. این اتفاق فشار زیادی روی داور می‌آورد و دوستان کمیته انضباطی هم رفاقت‌هایی دارند. نمی‌دانم داستان چیست که این دوگانگی در برخورد و دادن رأی را ایجاد می‌کند و ما این شرایط را حس می‌کنیم.

او در ادامه با کنایه به خطیر و تاج مدعی بود که دوستی قدیمی آنها باعث عدم صدور رأی به ضرر آبی ها شده که همین جملات باعث شکایت استقلال شده است. گل محمدی گفت: چون مدیرعامل آنها (علی خطیر) با رئیس فدراسیون (تاج) رفاقت دیرینه و صمیمی دارد نباید حق تیم دیگری ضایع شود. از باشگاه انتظار دارم که از حق تیم و هواداران دفاع کند و یک جایی باید داد و هوار بزند، نمی‌گویم بی‌احترامی شود ولی باید از حق باشگاه بیشتر دفاع شود

همین گفته های گل محمدی کافی بود تا باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای اعلام کند که بابت صحبت های سرمربی پرسپولیس، از وی به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون شکایت خواهد کرد.

در متن اطلاعیه استقلال آمده است:
در پی تهمت یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به رییس فدراسیون فوتبال و مدیر عامل باشگاه استقلال و ادعای کذب درباره رابطه مهدی تاج و دکتر علی خطیر، باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

حرف های سرمربی پرسپولیس توهین آشکار به ارکان قضایی مستقل فدراسیون فوتبال و تهمت ناروا به رییس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه استقلال است و این باشگاه پیگیری این تهمت ناروا در مجامع قضایی فدراسیون فوتبال را حق قانونی خود می داند.

منبع: varzesh3
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: