۱۰۱۷۰
جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۵۸
طرح تسهیلات طلائی2 بانک صادرات به منظور کمک به مشتریان خود و جبران کمبود نقدینگی آن‌ها اجرا می شود.

طرح تسهیلات طلائی2 بانک صادرات به منظور کمک به مشتریان خود و جبران کمبود نقدینگی آن‌ها اجرا می شود.

به گزارش فراتیتر، افرادی که خواهان وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک صادرات هستند، باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری با خواب حداقل سه ماهه یا حداکثر ۱۲ ماهه داشته باشند. در صورت داشتن شرایط مذکور، متقاضی باید به فکر ضامن برای دریافت این تسهیلات نیز باشند. ضمانت اصلی برای گرفتن این وام داشتن ضامن رسمی به همراه اعتبار شغلی است. سود این تسهیلات با توجه به مدت بازپرداخت، ماندگاری سپرده و ضریب برابری تعیین می‌شود و بین ۲ تا ۱۸ درصد متغیر است. زمان پرداخت اقساط این وام در بازه زمانی حداقل ۱۲ ماهه یا حداکثر ۳۶ ماهه خواهد بود.

با در نظر گرفتن حداکثر مبلغ تسهیلات، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط ۱۰ میلیون و ۸۴۵ هزار و ۷۱۹ تومان اعلام شده است. کل سود وام به ۹۰ میلیون و ۴۴۵ هزار و ۸۷۲ تومان می‌رسد. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۳۹۰ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۸۷۲ تومان خواهد بود.

بانک صادرات ایران به صورت رسمی در پانزدهم شهریورماه ۱۳۳۱ با سرمایه اولیه ۲ میلیون تومانی فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه در ابتدای کار خدمات محدود داشت اما اکنون در تمامی حوزه‌های بانکداری اعم از الکترونیک، تسهیلات و تعهدات، سپرده گذاری، کارت‌های بانکی و خدمات اینترنتی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند. ضمنا این بانک برای خدمت رسانی به مشتریان خارج کشور در کشورهایی مانند آلمان و افغانستان شعبه‌هایی را راه اندازی کرده است.

این وام بر اساس مدت سپرده‌گذاری شما در اقساط دلخواه قابل بازپرداخت است.

وام فوری بانک رسالت بدون سپرده و با سفته هم امکان‌پذیر است و برای همین درخواست وام بانک رسالت همیشه یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.

وام یا تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت را می‌توانید به صورت غیرحضوری با مراجعه به رسالت بانک یا سایت بانک رسالت و افتتاح غیرحضوری حساب این بانک پیگیری کنید.

پس از ثبت‌نام وام بانک رسالت در سایت این بانک، از بانک با شما تماس گرفته خواهد شد و مامور این بانک به صورت حضوری در محل شما مراحل احراز هویت و تطبیق مدارک را انجام خواهند داد.
شرایط دریافت وام:

در زمان دریافت تسهیلات، وام­‌گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد

وام تسویه‌ نشده نداشته باشد.

نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام وام:

مدارک هویتی شما هنگام افتتاح حساب دریافت می‌شود ولی مدارک شغلی، میزان درآمد، دارایی‌ها و گردش حساب شما نیز از اهمیت برخوردار است.

برای ثبت‌نام وام بانک رسالت می‌توانید به پیشخوان مجازی رسالت مراجعه کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: