۱۰۲۰۷
شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۶
تعداد بازدید : ۶۷
سیاسی داخلی

تازه ها

دریادار تنگسیری: حضور ناو آمریکایی‌ها در شرایط و وضعیت امروز منطقه تنها جنبه تبلیغاتی داشته و فقط نقش تنفس مصنوعی برای حضور ظالمانه آنها در این منطقه را دارد.

دریادار تنگسیری اظهار داشت: حضور ناو آمریکایی‌ها در شرایط و وضعیت امروز منطقه تنها جنبه تبلیغاتی داشته و فقط نقش تنفس مصنوعی برای حضور ظالمانه آنها در این منطقه را دارد.

به گزارش فراتیتر، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اشراف و پایش مستمر نیروی دریایی سپاه بر ناو هواپیمابر آیزنهاور در منطقه، از خروج این ناو منطقه خلیج‌فارس و تنگه هرمز خبر داد.

 سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری روز جمعه با اشاره به ورود و خروج اخیر ناو هواپیمابر آمریکایی آیزنهاور از خلیج فارس و تنگه هرمز گفت: این ناوگروه کمتر از ۲۰ روز در خلیج فارس حضور داشت که طی این مدت نیز تحت اشراف اطلاعاتی رزمندگان نیروی دریایی سپاه قرار گرفته بود.

دریادار تنگسیری افزود: حضور این ناو تنها جنبه تبلیغاتی دارد و هیچ خاصیت عملیاتی برای آنها ندارد چرا که رزمندگان نیروی دریایی سپاه هوشمندانه، روزانه و لحظه‌ای تحرکات این ناو گروه را در سطح، بالای سطح و زیر سطح تحت نظر داشته اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: این ناوگروه هم در زمان ورود و هم در زمان خارج شدن از تنگه هرمز به تمامی سوالات و اطلاعاتی که مرکز کنترل باند تنگه هرمز نیروی دریایی سپاه لازم داشت پاسخ داد و نسبت به اقدامات کنترلی رزمندگان ما تمکین کامل نمود.

دریادار تنگسیری اظهار داشت: حضور ناو آمریکایی‌ها در شرایط و وضعیت امروز منطقه تنها جنبه تبلیغاتی داشته و فقط نقش تنفس مصنوعی برای حضور ظالمانه آنها در این منطقه را دارد.

براساس این مطلب، ناو هواپیمابر آمریکایی CVN69 به همراه رزم‌ناو CG58 و ناو پشتیبانی TA006 پنجم آذر ماه وارد خلیج‌فارس و ۲۳ آذر ماه با کنترل کامل نیروی دریایی سپاه از خلیج‌فارس و تنگه هرمز خارج شدند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: