۱۰۲۵۸
شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
تعداد بازدید : ۳۲
دختران قایقران ایران در روئینگ یک‌نفره و دونفره قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا اول شدند و به مدال طلا رسیدند.

دختران قایقران ایران در روئینگ یک‌نفره و دونفره قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا اول شدند و به مدال طلا رسیدند.

به گزارش فراتیتر، مسابقات قایقرانی رویینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا به میزبانی تایلند در حال برگزاری است. ایران تاکنون صاحب دو مدال طلا در بخش دختران شده است. 

«کیمیا زارعی» در روئینگ یک‌نفره سبک‌وزن زیر۲۳ سال بانوان در فینال A با حریفانی از تایلند، ویتنام، قزاقستان، هنگ‌کنگ و سریلانکا رقابت کرد و در پایان با زمان ۸:۰۷.۴۵۲ دقیقه در جایگاه نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد.

در این ماده نمایندگان تایلند و قزاقستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

کیمیا زارعی و فاطمه مجلل در روئینگ دونفره سنگین‌وزن زیر 23 سال در فینال A به مصاف نمایندگان هنگ‌کنگ، قزاقستان و ویتنام رفتند و در پایان با زمان 7:27.994 دقیقه در جایگاه نخست قرار گرفتند و صاحب مدال طلا شدند.

در این ماده نمایندگان ویتنام و قزاقستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

«ابوالفضل سطوتی» و «امیررضا عبدالی» در روئینگ دونفره جوانان در گروه دوم دور نیمه‌نهایی به مصاف نمایندگان چین‌تایپه، ویتنام، کره، قزاقستان و سریلانکا رفتند و در پایان با زمان ۶:۵۶.۵۵۰ دقیقه به عنوان قایق دوم به فینال A راه یافتند. در این ماده نمایندگان ویتنام اول و چین‌تایپه سوم شدند.

تیم ایران با ۲ ورزشکار در بخش بانوان زیر ۲۳ سال، ۲ ورزشکار در بخش بانوان جوانان و ۲ ورزشکار در بخش مردان زیر ۲۳ سال و جوانان حضور دارد.

«محمدعلی قرائت» به عنوان مربی و «یاسمن حمزه‌پور» به عنوان دستیار مربی کادر فنی تیم در این دوره از مسابقات را تشکیل می‌دهند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: