۱۰۳۱۴
يکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
تعداد بازدید : ۴۱
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

در حالی که حکم قطعی برای یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صادر شده اما فدراسیون و کمیته اخلاق نسبت به این موضوع هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

در حالی که حکم قطعی برای یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صادر شده اما فدراسیون و کمیته اخلاق نسبت به این موضوع هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

به گزارش فراتیتر، سازمان بازرسی کل کشور مدت‌هاست که با ارسال دو نامه جداگانه به فدراسیون فوتبال خواهان برخورد رکن قضایی فدراسیون با تخلف یکی از اعضای هیئت رئیسه شده اما با وجود گذشت بیش از یک سال از حکم قطعی، شاهد انفعال فدراسیون و به ویژه کمیته اخلاق هستیم.

این فرد که تحت عنوان نماینده باشگاه‌ها وارد هیئت رئیسه شده و اکنون نیز حضورش در هیئت رئیسه به واسطه اتفاقاتی که اخیراً در مورد او رخ داده با حرف و حدیث‌هایی همراه است، طبق رأی قطعی در تاریخ 6 آذر سال 1401 به بازگرداندن 45 میلیون تومان، 55 هزار و 600 دلار و 37 هزار 670 یورو محکوم شده است. او البته باید همین مبلغ که حدود 5 میلیارد تومان می‌شود را به صندوق دولت واریز کند.

اکنون این پرسش به وجود می‌آید که دلیل انفعال بیش از حد فدراسیون فوتبال در این پرونده چیست؟ چرا کمیته اخلاق فدراسیون به این ماجرا ورود نکرده و طبق قانون با فردی که محکوم شده برخورد نمی‌کند؟ چرا فدراسیون و رکن قضایی آن در این ماجرا سکوت اختیار کرده‌اند؟ چه عامل یا عواملی وجود دارد که باعث شده فدراسیون فوتبال در اجرای قانون کوتاهی کند؟

سازمان بازرسی کل کشور چندی پیش دومین نامه را نیز در این باره به فدراسیون ارسال کرد و خواهان اجرای قانون شد. اینکه پاسخ این نامه‌ها داده شده یا خیر موضوعی است که مسئولان فدراسیون باید به آن پاسخ دهند. نکته مهم اما این است که فدراسیون فوتبال ملزم به رعایت قانون است و کمیته اخلاق باید به این پرونده ورود کند و جلوی تخلفات بایستد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: