۱۰۳۱۸
يکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
تعداد بازدید : ۵۰
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد شاگردانش مقابل والنسیا ابراز ناامیدی کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد شاگردانش مقابل والنسیا ابراز ناامیدی کرد.

به گزارش فراتیتر، ژاوی هرناندس سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از توقف خارج از خانه تیمش مقابل والنسیا (یک - یک) اظهار داشت: مشکل هفته قبل ما یعنی تمام‌کنندگی باز هم ادامه داشت و این باعث شد 2 امتیاز از دست بدهیم. فرصت‌هایی که به وجود آوردیم برای بردن بازی کافی بود اما نشد. ما از اینکه امتیازات کامل بازی را کسب نکردیم، ناراضی هستیم. این بازی حکم فینال را داشت و باید می‌بردیم.

وی افزود: من قبلا هم گفته‌ام که بالده بازیکن مهمی برای ما است. او امروز بازی خوبی انجام داد و چندین موقعیت ایجاد کرد. باید بگویم ما در تمرینات روی ضربات آخر خیلی کار می‌کنیم اما گلزنی به اعتمادبه‌نفس بازیکن هم بستگی دارد. در بازی با خیرونا، گرانادا، مایورکا و غیره، ما روی عدم تمام‌کنندگی امتیاز از دست دادیم و این خلاصه عملکرد فصل ما محسوب می‌شود. حالا می‌خواهم بگویم اگرچه ما در خط دفاع هم ضعف‌هایی داریم اما معتقدم در مسیر درستی هستیم.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: بازیکنان ناراحت و ناامید هستند، مثل خود من که ناراحتم. ناراحتم که همه کارهای لازم برای بردن را انجام می‌دهیم اما این اتفاق نمی‌افتد. ما در هر دقیقه بازی دلتنگ گاوی بودیم؛ به خاطر تلاشی که از جان و دل می‌کند و کیفیتی که دارد، با این وجود، نبود او دلیل اتفاقاتی که برای ما می‌افتد، نیست. ما باید برای بردن بازی‌ها به میدان برویم و برای کسب همه جام‌های ممکن بجنگیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: