۱۰۳۷۷
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۵۰
سیاسی خارجی

تازه ها

دونالد ترامپ: در نخستین روز بازگشتم، سیاست مرز‌های باز دولت بایدن را تمام خواهم کرد.

دونالد ترامپ: در نخستین روز بازگشتم، سیاست مرز‌های باز دولت بایدن را تمام خواهم کرد.

به گزارش فراتیتر، دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا، در گردهمایی انتخاباتی در شهر رینو در ایالت نوادا آمریکا گفت: اگر دوباره انتخاب شوم، بزرگ‌ترین اخراج مهاجران خارجی را در تاریخ آمریکا رقم خواهم زد.

ترامپ گفت: با توجه به هجوم بی‌سابقه میلیون‌ها بیگانه غیرقانونی که به کشور ما حمله می‌کنند، این تنها عقل سلیم است که وقتی من دوباره انتخاب شدم، شروع خواهیم کرد و چاره‌ای نداریم؛ بزرگ‌ترین عملیات اخراج مهاجران را در تاریخ آمریکا خواهیم داشت.

رئیس جمهور پیشین آمریکا افزود: در نخستین روز بازگشتم به کاخ سفید، به هر سیاست مرز‌های باز دولت بایدن پایان خواهم داد و از قانون دشمنان بیگانه برای اخراج همه اعضای شناخته شده یا مشکوک گروه‌های تبهکار، فروشندگان مواد مخدر یا اعضای کارتل از آمریکا استفاده خواهم کرد. بلای خشونت غیرقانونی گروه‌های تبهکار بیگانه یک بار برای همیشه حل خواهد شد. 

ترامپ گفت: جو بایدن و حزب دموکرات قادر به حل هیچ مشکلی نیستند. مشکلی وجود ندارد که آن‌ها توانسته باشند حل کنند، جو بایدن چروکیده یک مشکل است. می‌دانید، آیا تا به حال این را شنیده اید. جو بایدن چروکیده، ضریب هوشی پائینی دارد. او واقعاً بدترین، بی‌کفایت‌ترین و فاسدترین رئیس جمهور تاریخ کشورمان است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: