۱۰۳۹۷
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲
تعداد بازدید : ۳۸
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

سرمربی تیم فوتبال هوادار تأکید کرد، اگر نتواند تفکرات خود را در این تیم جا بیندازد، به همکاری خود با باشگاه هوادار پایان خواهد داد.

سرمربی تیم فوتبال هوادار تأکید کرد، اگر نتواند تفکرات خود را در این تیم جا بیندازد، به همکاری خود با باشگاه هوادار پایان خواهد داد.

به گزارش فراتیتر، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال هوادار مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: مسئولان همین هوای آلوده را تنفس می‌کنند و به‌خاطر خودشان هم که شده، فکری به حال آلودگی هوا کنند. امیدواریم عزیزانِ مسئول فکر خوبی در این باره داشته باشند تا در زمستان و پاییز، چنین هوای آلوده‌ای نداشته باشیم.
وی با تمجید از حریف فردا (سه‌شنبه) هوادار بیان کرد: نمی‌توان سپاهان را یک تیم نامید و باید بگوییم سپاهان یک باشگاه کامل و کامل‌ترین باشگاه ایران است؛ هم از لحاظ ساختار و هم از بعد مدیریت. سپاهان کادر فنی و بازیکنانی قوی در اختیار دارد و تیم بسیار خوبی محسوب می‌شود. این تیم یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر در کنار استقلال و پرسپولیس است. امیدوارم بازیکنان ما تمام تلاش خود را به کار بگیرند و بهترین کیفیت خود را در زمین نشان بدهند تا از این بازی امتیاز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار با اشاره به کمبود اعتمادبه‌نفس میان شاگردانش تصریح کرد: چندین بازی انجام دادیم که بازیکنان بعد از مسابقه متوجه شدند می‌توانستند از آن دیدارها امتیاز بگیرند. امیدوارم آنها در همین مسابقه تمرکز و اعتمادبه‌نفس داشته باشند و کیفیت خوب خود را نشان بدهند. هوادار تنها تیمی بوده که نتوانسته‌ام تفکراتم را در آن، جا بیندازم و چیزی که فکر می‌کردم، باید زودتر اتفاق می‌افتاد.

فکری در ادامه خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق نیفتد و عذر مرا زودتر از نیم‌فصل بخواهند که جای خود. اگر نه، فکر می‌کنم اگر فضا این شکلی باشد، از باشگاه هوادار عذرخواهی کنم و دوست ندارم به هر قیمتی در تیم بمانم. اگر احساس کنم در تیمی نمی‌توانم کاری کنم، بیشتر از آن در تیم نمی‌مانم. امیدوارم امتیازات باقیمانده تا پایان نیم‌فصل اول را کسب کنیم و ببینیم خدا چه می‌خواهد.

وی در مورد زمزمه‌هایی مبنی بر تلاش یک مربی فوتبال کشورمان برای سرمربیگری در تیم هوادار گفت: توجهی به این اخبار نمی‌کنم. همانطور که روز اول از انتخاب خودمان (به‌عنوان سرمربی هوادار) خوشحال بودیم، الان حق می‌دهیم که با کسی صحبت کرده باشند و این رفتار را کاملاً حرفه‌ای می‌دانم. اگر باشگاه با کادر فنی خود به هدفش نرسیده است، حق دارد به دنبال دوستان دیگری باشد. اگر صحبتی شده باشد، حرفه‌ای است و اگر صحبتی نشده، به آن توجه نمی‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در پاسخ به این پرسش که آیا مدیریت این باشگاه به او اولتیماتوم بابت اخراج داده است یا خیر، تأکید کرد: اگر تیم من صدرنشین هم باشد، به من اولتیماتوم می‌دهند. با این حال نگران نیستم و اولتیماتومی در کار نبوده است.

فکری با بیان اینکه مهار بازیکنان سپاهان بسیار سخت است، اظهار داشت: تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و آنالیز خوبی از حریفان داشتیم. مصدومیت‌هایی که قبل و در طول بازی ایجاد می‌شود، کارمان را خراب و دست‌مان را خالی می‌کند. اگر سپاهان بازیکنی نداشته باشد، جایگزین بهتری به زمین می‌آورد. امیدوارم مصدومیتی برای بازیکنان رخ ندهد. امیدوارم آنها با انگیزه بالا، کیفیت خود را نشان بدهند و مانع حرکات تاکتیکی و تکنیکی حریف شوند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او پرسید آیا دلش در هوادار خوش است یا خیر، تصریح کرد: بله. شاید افراد مختلف تماس گرفته باشند، اما چیزی برای تغییر سرمربی در رفتار مدیریت باشگاه ندیدم. به شخصه توقع بیشتری از بازیکنان هوادار داشتم. در فوتبال مسائلی مانند وقفه مسابقات باعث مصدومیت می‌شود و باید مراقب درصدی باشم که به من مربوط می‌شود. بازیکن می‌داند باید بیشتر از خودش مراقبت کند تا کیفیت و قیمتش پایین نیاید.

سرمربی تیم فوتبال هوادار درباره استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی (VAR) در دیدار پرسپولیس - استقلال و اعتراض سرمربی تراکتور تبریز نسبت به این مسئله اظهار کرد: علم خیلی به کمک فوتبال آمده و استفاده بیشتر از تکنولوژی در مواردی چون ریکاوری و داوری، به سود فوتبال ماست. اگر قدم به قدم با تکنولوژی پیش برویم، استفاده از آن به ما کمک زیادی می‌کند.

فکری ورود VAR را اتفاقی خوب برای فوتبال ایران دانست و خاطرنشان کرد: امیدوارم ابزار لازم برای همه ورزشگاه‌ها مهیا باشد تا حق باشگاه‌ها از بین نرود. ما اشتباهاتی در فوتبال دنیا می‌بینیم که داور پس از بازبینی صحنه، تصمیم خودش را عوض می‌کند. استفاده از کمک داور ویدیویی به فوتبال ایران کمک می‌کند و امیدوارم آن را هرچه زودتر به فوتبال کشورمان بیاورند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از پایان دیدار با سپاهان، باشگاه هوادار به‌خاطر نقض قوانین سقف بودجه سازمان لیگ از طلایی‌پوشان شکایت می‌کند یا خیر، گفت: من مخالف سقف بودجه هستم و باشگاه‌ها باید بازیکن و مربی جذب کنند. ما باید راه پول درآوردن را یاد بگیریم؛ نه اینکه مانع پول خرج کردن باشیم. النصر عربستان صد میلیون دلار به کریستیانو رونالدو پول داده، اما اگر ما دو میلیون دلار به بازیکنی بدهیم، داد همه درمی‌آید؛ چون بلد نیستیم پول دربیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار با اشاره به تأثیر انتقال برنده پنج توپ طلای فوتبال جهان به النصر بیان کرد: عربستان با رونالدو از لحاظ فرهنگی و تجارت خیلی پیشرفت کرد و چند صد میلیون دلار از بابت او درآمد کسب کردند. این هزینه نیست؛ تجارت است. امیدوارم یاد بگیریم به فوتبال کمک کنیم. ما دوست نداریم علیه سپاهان شکایت کنیم و بیانیه بدهیم. باشگاه هوادار نیز خصوصی است و چنین تفکری ندارد. میزان خرج باشگاه نیز به مدیران هوادار بستگی دارد.

فکری در پاسخ به این سؤال که آیا امین قاسمی‌نژاد می‌تواند مقابل سپاهان به میدان برود یا خیر، اظهار داشت: او نمی‌تواند در این مسابقه بازی کند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: