۱۰۵۶۸
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
تعداد بازدید : ۵۴
لواسانی: عضویت در این شورا اساساً هیچ ربطی به وکالت ندارد.

لواسانی: عضویت در این شورا اساساً هیچ ربطی به وکالت ندارد.

به گزارش فراتیتر، در پی انتشار خبری درمورد انتصاب مژده لواسانی مجری صداوسیما در یک شورای حقوقی وزارت بهداشت، او جوابیه‌ای برای «انتخاب» ارسال کرد که متن آن در زیر می‌آید:

مدیر مسئول محترم سایت انتخاب

باسلام

پیرو خبرى که در خصوص اینجانب منتشر کرده بودید با عنوان «مجری صداوسیما وکیل نشده عضو کمیسیون مهم حقوقی وزارت بهداشت شد» توضیحات زیر جهت انتشار در مبادی منتشر شده خبر، ارائه می‌شود.

عضویت در شوراى حقوقى وزارت بهداشت اساساً هیچ ربطی به وکالت ندارد و دعاوی حقوقی و پیگیری قضایی در دستور کار آن نیست که نیازمند تخصص وکالت باشد. کما اینکه فردى میتواند مدرک کارشناسی حقوق داشته باشد و اساساً وکیل هم نباشد، اما به عنوان کارشناس حقوق معرفى شود.

من با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق، سالهاست کار تخصصى حقوقى در دفتر حقوقى، خاصه در حوزه حقوق رسانه انجام می‌دهم و عضویت در این شورا هم مرتبط با فضای حقوق رسانه از جمله بررسی و پیگیرى تبلیغات غیر قانونىِ صفحاتِ غیر علمى در حوزه ى سلامت است. 

این شورا متشکل از ده‌ها نفر از کارشناسان حقوقى و رسانه اى و پزشکى و کارشناسان حوزه سلامت است که وکیل هم نیستند.

درج خبر شما باعث سوء تفاهم و قضاوت نادرست مردم شریف ایران و سوء استفاده برخی شبه رسانه‌ها گشته و ضمن ابراز تأسف خواهشمند است در جهت احقاق حق اینجانب، اقدام مقتضى را انجام دهید.

سپاس

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: