۱۲۹۲۱
سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵
تعداد بازدید : ۴۶
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

۵ عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پاداش ۲۰ هزار دلاری مربوط به پیروزی مقابل ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ را بازگرداندند.

۵ عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پاداش ۲۰ هزار دلاری مربوط به پیروزی مقابل ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ را بازگرداندند.

به گزارش فراتیتر،‌ مجوز واردات خودرو ملی‌پوشان برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ و پاداش ۲۰ هزار دلاری هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای پیروزی تیم‌ملی مقابل ولز در جریان این رقابت‌ها، احتمالا یکی از پرحاشیه‌ترین پاداش‌هایی بوده که در ورزش ایران داده شده است.

مجوز واردات خودروی اعضای تیم‌ملی در جریان صعود به جام جهانی توسط دیوان عدالت اداری ابطال شد اما موضوعی که هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، وضعیت پاداش اعضای هیات رئیسه است؛ پاداشی که مشخص نیست چرا این اعضا به خاطر برد تیم‌ملی در جام جهانی برای خودشان مصوب کرده بودند؟

البته پس از این که موضوع پاداش ۲۰ هزار دلاری هیات رئیسه مطرح شد، تعدادی از اعضای هیات رئیسه از گرفتن این مبلغ خودداری کردند که شامل مهدی تاج، منصور قنبرزاده، احمدرضا براتی و بهرام رضاییان می‌شد. این رویه ادامه پیدا کرد تا این که هفته گذشته میرشاد ماجدی، دیگر عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این پاداش را به خزانه فدراسیون فوتبال بازگرداند.

با این حال تکلیف پاداش‌های دریافتی مهدی محمد نبی، طهمورث حیدری، احسان اصولی، محمدرضا ساکت و خداداد افشاریان مشخص نیست که آیا آن‌ها پاداش ۲۰ هزار دلاری را بازگردانده‌اند یا خیر؟

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: