۱۳۰۰۳
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۴
تعداد بازدید : ۴۰
سیاسی داخلی

تازه ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بازگشت وجه متقاضیان عمره در صورت درخواست، خبر داد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بازگشت وجه متقاضیان عمره در صورت درخواست، خبر داد.

به گزارش فراتیتر، محمد مهدی اسماعیلی صبح امروز -چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲- در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره مشکل ایجاد شده برای عمره مفرده و بازگشت وجه واریزی ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: هماهنگی لازم با بانک مرکزی انجام شده و کسانی که می‌خواهند، پولشان به سرعت به آنها برمی‌گردد.

وی در ادامه تاکید کرد: آن چه که مربوط به سازمان حج بوده ما انجام داده‌ایم و من از آقای امیرعبداللهیان هم چند روز پیش خواهش کردم که سریع‌تر این موضوع را تعیین تکلیف کنند چون وضعیت خوبی نیست و مردم منتظر هستند. ان‌شاءالله دوستان وزارت خارجه همت کنند و با همتایان سعودیشان این مشکل را حل کنند و دولت سعودی هم با تلاش بیشتر این مسئله را حل کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به این سوال که بهانه سعودی‌ها برای لغو عمره چه بوده است؟ گفت: من در جریان نیستم.

اسماعیلی همچنین درباره متولی قرآن در کشور بیان کرد: ما یک شورای برنامه‌ریزی توسعه قرآنی زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی داریم. اخیرا هم ریاست آن به سازمان تبلیغات داده شده و دوستان ما با حاج آقای قمی در ارتباط هستند. ما در این خصوص ناهماهنگی نداریم. رئیس کمیته ترویج ما هستیم و از همه وزارتخانه‌ها عضو این کمیته هستند که جلسات آن ماهانه انجام می‌شود و الان در بهترین حالت خود به سر می‌برد.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: