۱۳۰۸۰
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
تعداد بازدید : ۵۴
به گفته مدیر طرح سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی، قیمت پایه کالاها حدود ۲۰میلیارد ریال است که در این حراج‌ها عرضه می‌شود.

به گفته مدیر طرح سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی، قیمت پایه کالاها حدود ۲۰میلیارد ریال است که در این حراج‌ها عرضه می‌شود.

به گزارش فراتیتر، «حسن خالقی» امروز (پنجشنبه) اظهار داشت: این تعداد کالاها شامل لوازم خانگی، صوتی تصویری، تنظیف، سرمایشی و گرمایشی است.

وی افزود: برگزاری همزمان ۲۰حراج در ۱۳ استان کشور از شنبه مورخ ۳۰ دی‌ماه آغاز می‌شود.

مدیر طرح سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی ادامه داد: تعداد ۵۰۰قلم کالا با قیمت پایه حدود ۲۰میلیارد ریال در این حراج‌ها عرضه می‌شود.

تعداد حراج‌های سازمان به ۱۳۰مرحله حراج رسید

وی با بیان اینکه کلیه متقاضیان می‌توانند از شنبه تا سه‌شنبه نسبت به مشاهده و پیشنهاد قیمت کالا اقدام کنند گفت: متقاضیان برای دریافت اطلاعات لازم می‌توانند به سایت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در بخش مزایده و حراج به قسمت «شرایط شرکت در مزایده و اخذ ضمانت‌نامه یا راهنما» مراجعه کنند و با آگاهی کامل برای شرکت در مزایده و خرید اموال موردنظر وارد سامانه ستاد الکترونیک دولت شوند.

خالقی گفت: شرکت برای همه عموم آزاد است حتی کارکنان دولت نیز می‌توانند در این حراج‌ها شرکت کنند ولی بعد از برنده شدن باید به اداره کل اموال تملیکی در استان برگزارکننده حراج مراجعه کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: