۱۳۱۲۹
جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۶
تعداد بازدید : ۱۱۶
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

پزشک تیم استقلال گفت که بینایی کوین یامگا هنوز به‌صورت کامل به حالت عادی بازنگشته است.

پزشک تیم استقلال گفت که بینایی کوین یامگا هنوز به‌صورت کامل به حالت عادی بازنگشته است.

به گزارش فراتیتر، محمدعلی زارع پزشک تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با روابط عمومی این باشگاه، در مورد وضعیت مصدومیت کوین یامگا اظهار داشت: او سه روز پیش در تمرین دچار حادثه شد. در 21 سالی که در فوتبال بودم، چنین برخوردی با این شدت ندیده بودم. استوک کفش یکی از بازیکنان به چشم چپ کوین برخورد کرد که دچار خون‌ریزی شدیدی شد و همان‌جا مشخص بود آسیب استخوان صورت و بافت نرم یامگا جدی است.

وی با بیان اینکه کارهای درمانی کوین یامگا پس از مصدومیت در دو بیمارستان انجام شد، تصریح کرد: در اولین بیمارستان، نیازها را برطرف کردیم و به این نتیجه رسیدیم آسیب مهم و جدی به چشم وارد شده است. با کمک همکاران، کوین به یک بیمارستان فوق تخصص چشم منتقل شد. شدت حادثه به اندازه‌ای بود که او را به اتاق عمل منتقل کردند و دو عمل جراحی موفقیت‌آمیز روی چشم این بازیکن انجام شده است.

«مجرای اشک چشم چپ یامگا کاملاً از بین رفته بود که ترمیم شد.»، پزشک تیم استقلال ضمن بیان این جمله گفت: اقدامات درمانی او با مشاوره از اساتید دانشگاه جان هاپکینز در حال انجام است. تمرکز بر این است که فشار روی عصب چشم چپ یامگا برداشته شود تا بینایی او به‌صورت کامل بازگردد. مشکل اصلی این است که در حال حاضر، بینایی کوین کامل نیست و به احتمال بسیار زیاد، به جراحی‌های بعدی نیاز دارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: