۱۳۲۳۴
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۴۲
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمرکز لازم را مقابل هنگ کنگ نداشتیم و بازی پیچیده شد و امیدوارم این مسئله برای بازی سوم برطرف شود.

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمرکز لازم را مقابل هنگ کنگ نداشتیم و بازی پیچیده شد و امیدوارم این مسئله برای بازی سوم برطرف شود.

به گزارش فراتیتر، رحمان رضایی پس از دیدار جمعه شب دو تیم ایران و هنگ کنگ در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا که با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید، بیان کرد: فکر می‌کنم اگر می‌توانستیم از موقعیت‌ها خوب استفاده کنیم، بازی اینقدر پیچیده و سخت‌تر نمی‌شد. ما موقعیت‌های زیادی در نیمه اول داشتیم که وقتی از این موقعیت‌ها استفاده نکردیم باعث شد که حریف شجاعت و جسارت بیشتری پیدا کند.

او ادامه داد: امیدوارم برای بازی بعد کار بیشتری از لحاظ تاکتیک و روحی انجام دهیم. ما مقابل فلسطین از دقیقه اول فشار آوردیم و تیم نتوانست کاری کند اما در بازی دوم کار برعکس شد. وقتی گل نزدیم حریف شجاعت بیشتری پیدا کرد تا به دروازه ما نزدیک شود. بچه‌ها خودشان اعتقاد داشتند در این بازی محکم‌تر جلو می‌رفتند، با این حال خدا را شکر در روزی که خودمان نبودیم اما توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

رضایی در مورد عملکرد مهدی قائدی گفت: همه بازیکنان خوب بودند اما مهدی قائدی تمرینات خوبی را انجام داد و توانست اعتماد سرمربی را جلب کند. او مهره با ارزشی است.

رضایی در مورد مجید حسینی و سردار آزمون تاکید کرد: در مورد مجید حسینی هنوز تست‌ها انجام نشده و روزهای آینده مشخص می‌شود. سردار آزمون هم مهره با ارزشی است و ما ریسک نکردیم او را برای بازی‌های آینده نگه داشتیم.

مربی تیم ملی در مورد وضعیت جام ملت‌ها گفت: از روز اول اتفاقات عجیب و غریب برای تیم‌ها و هواداران رخ داد. این مسئله باعث شد که تمرکز ما مقداری از دست برود و امیدواریم برای بازی سوم تمرکز لازم را داشته باشیم. بچه‌ها خودشان باشند، مشکلی نخواهیم داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: