۱۳۲۳۶
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۶۰
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر ویژه

کاپیتان تیم ملی ایران گفت: در فضای مجازی متاسفانه جریاناتی در این پیش آمد که باعث اختلافاتی بین مردم و تیم ملی شد اما مردم ما قطعا این تیم را دوست دارند و در تمام این سال‌هاحمایت کرده‌اند.

کاپیتان تیم ملی ایران گفت: در فضای مجازی متاسفانه جریاناتی در این پیش آمد که باعث اختلافاتی بین مردم و تیم ملی شد اما مردم ما قطعا این تیم را دوست دارند و در تمام این سال‌هاحمایت کرده‌اند.

به گزارش فراتیتر، علیرضا جهانبخش پس از پیروزی تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا گفت: آرزوهای خوبی داریم و قطعا دوست داریم در این تورنمنت به همه آرزوهایمان برسیم. خدا را شکر که این مدل بازی در مرحله گروهی برایمان اتفاق افتاد. باید برویم آنالیز کنیم و از اشتباهمان درس بگیریم.

او در مورد اینکه مت رایان، هم‌تیمی سابقش در برایتون، برایش کری خوانده است، گفت: مت دوست خیلی خوب من بوده و در برایتون زمان خوبی با هم داشتیم. برایش آرزوی موفقیت می‌کنم اگر به هم بخوریم تنها مسابقه‌ای است که برایش آرزوی موفقیت ندارم. امیدوارم در ادامه مسیرشان موفق باشند. از استرالیا ژاپن، کره و عربستان انتظار زیاد است اما امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که به هدفمان برسیم.

او در مورد واکنش تند رامین رضاییان به انتقاد از عملکرد تیم ملی در دیدار با هنگ‌کنگ گفت: همیشه موافق انتقاد هستم. قبل از تورنمنت هم گفتم یک ماه سخت داریم و یک هدف هم داریم که قهرمانی تیم ملی است. اصحاب رسانه، مردم و همه کسانی که به فوتبال علاقه دارند امیدوارم از تیم حمایت کنند. این یک ماه می‌توان از تیم انتظار داشت که تمام تلاشش را بکنند. به نمایندگی از تمام بچه‌ها قول می‌دهم همه تلاشمان را برای موفقیت می‌کنیم چون در آخر این تلاش‌ها برای شادی مردممان است. شما اصحاب رسانه زحمت کشیده‌اید، هر روز به تمرین می‌آیید و اخبار تیم ملی را پوشش می‌دهید. امیدوارم مثبت باشد. از همه کارشناسان و فوتبالی‌ها خواهش می‌کنم، حمایت کنند چون این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

جهانبخش در ادامه افزود: بازی امروز خیلی خوب پیش نرفت. فضای مجازی اسمش مشخص است اما متاسفانه جریاناتی در این پیش آمد که باعث اختلافاتی بین مردم و تیم ملی شد. این چیزی است که رامین در موردش صحبت کرده یا بچه‌ها احساس کرده‌اند اما مردم ما قطعا این تیم را دوست دارند و در تمام این سال‌هاحمایت کرده‌اند. به امید خدا به حمایتشان ادامه می‌دهند چون قطعا تیم به انرژی و دعای مردم عزیزمان احتیاج داد. امیدوارم ما را که تمام هدفمان شادی‌شان است، تنها نگذارند و دعایمان کنند که در ادامه این تورنمنت موفق باشیم.

او در پاکنش به اینکه ژاپن مقابل عراق شکست خورد اما انتقادات از این تیم کمتر از تیم ملی ایران است که هنگ‌کنگ را برد، گفت : قطعا این موضوع از انتظارات می‌آید. امروز کسی از ژاپن انتظار نداشت که ببازد. این نشان می‌دهد هر تیمی با قلبش بازی کند، انرژی بگذارد و برای کشورش بجنگد نتیجه می‌گیرد. از بازی عراق لذت بردم.

جهانبخش تاکید کرد: در این تورنمنت بازی راحت نداریم. تیم ملی در این مدت با این کادر فنی و بازیکنان نوع بازی خوبی را ارائه داده‌است. اگر یک بازی اینگونه می‌شود نشان می‌دهد مردم انتظار دارند همان روند را ادامه بدهیم اما فوتبال است و گاهی فراز و نشیب وجود دارد. امیدوارم از این بازی درس بگیریم. این اتفاق خوبی است که با اینکه بازی را برده‌ایم اما انتظارات از سبک بازی مان بیشتر بوده است. باید تلاش کنیم تا در ادامه تورنمنت بازی‌های بهتری را انجام بدهیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: