۱۳۲۳۷
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۰
تعداد بازدید : ۵۶
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد در زمان مناسب در جام ملت‌های آسیا گلزنی کند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد در زمان مناسب در جام ملت‌های آسیا گلزنی کند.

به گزارش فراتیتر، مهدی طارمی پس از بازی مقابل هنگ‌کنگ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی سختی بود و انتظار چنین بازی‌ای را از هنگ‌کنگ نداشتیم. به آنها تبریک می‌گویم. خیلی خوب بودند. چیزی را که مد نظرمان بود نتوانستیم به‌خوبی انجام دهیم. اینجا جام ملت‌های آسیاست، همه می‌آیند و تمام توانشان را می‌گذارند که بتوانند بهترین عملکردشان را داشته باشند. شرایط بازی برای ما خوب پیش نرفت ولی اینکه شش امتیاز گرفتیم، شرایط بدی نداریم و شرایط خوب است. امیدواریم در ادامه روند بهترین بازی‌هایمان را انجام دهیم.

طارمی درباره اینکه امیر قلعه‌نویی از موقعیت‌های از دست رفته ایران ناراحت بود، گفت: این یک چیز طبیعی است. بعضی اوقات مثل بازی فلسطین توپ‌هایمان وارد گل می‌شوند و بعضی از بازی‌ها مثل هنگ‌کنگ توپ وارد دروازه نمی‌شود. این طبیعت فوتبال است و همین هاست که فوتبال را جذاب کرده است. اینکه می‌توانیم موقعیت درست کنیم یعنی برنامه‌ریزی کردیم و تاکتیک خودمان را پیاده می‌کنیم.

مهاجم تیم ملی درباره اینکه در این جام نتایج عجیبی رقم خورده است، گفت: همه بالاخره می‌آیند که تمام توانشان را بگذارند و بهترین عملکرد را داشته باشند. به خصوص مقابل تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند دو برابر توان خود را می‌گذارند و ما هم به عنوان یک تیم بزرگ در این تورنمنت قطعا از این قاعده مستثنی نیستیم.

طارمی درباره اینکه چقدر امیدوار است کنار آزمون در خط حمله بازی کند، گفت: امیدواریم زمانش برسد که اتفاقات خوبی برایمان رقم بخورد. الان مرحله گروهی است و مهم فقط این است که برنده شویم. حالا چه با مهدی-سردار چه با کریم، شهریار یا رضا اسدی. با هر کسی که داخل زمین بازی می‌کند اگر بتوانیم برنده شویم خیلی خوب است چون همه بازیکنان برای مردم هستند و این بهترین حسن است.

مهاجم تیم ملی درباره اینکه بالاخره چه زمانی گل می‌زند، گفت: به امید خدا بازی می‌شود، به وقتش باز شود خیلی بهتر است.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: