۱۳۲۶۱
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶
تعداد بازدید : ۳۱
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری ۱۸ تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال جاری خبر داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری ۱۸ تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش فراتیتر، هادی حق‌بین در آیین بهره‌برداری از پل مکانیزه B۹ اولین پل سواره‌رو مجهز به سیستم مکانیزه برف‌زدائی در اتوبان ارتش تهران در قالب پویش شنبه امید و افتخار گفت: در حال حاضر در ۲۰ منطقه پایتخت فعالیت عمرانی در حال انجام است که ۱۶ مورد پروژه عمرانی و مابقی اماکن، پارکینگ‌ها و ساختمان‌هاست. برای اجرای آزادراه شهید شوشتری گشایش خوبی ایجاد شد و این نوید را می دهیم که پروژه با توان بالا در حال اجراست و در آینده نزدیک ۶۰ درصد از آن آسفالت می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه‌ها با همکاری سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف انجام می‌شود، افزود: ما با نگاه نوآورانه و رویکرد جدید پروژه‌ها را به بهره‌برداری می‌رسانیم، به طوری که این پروژه به سیستم برف‌زدایی مجهز شده و دیگر آسفالت و جداول آسیب نخواهند دید. پل B۱۰  نیز با روش گرمایش از کف در بزرگراه ارتش اجرایی می‌شود. در اجرای پل شهید آوینی این طرح پیش بینی شده و تا یک ماه آینده پروژه بسیار زیبایی به منطقه ۲۰ تحویل داده می شود.

معاون شهردار تهران اظهار کرد: نزدیک به یکصد پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف به مردم پایتخت تحویل داده می‌شود و سعی می‌کنیم پروژه‌های پیش بینی شده را در اسرع وقت تحویل دهیم.با همکاری پلیس بازدید مفصلی از میدان جی داشتیم. این طرح مباحث و جزئیات فراوانی دارد که امیدواریم بتوانیم موارد را دنبال کنیم و طرح اجرایی شود.

وی در ادامه افزود: تا پایان سال ۱۸ تقاطع غیرهمسطح به بهره برداری می‌رسد. تا یک ماه و نیم آینده ۱۰ پروژه دیگر عمرانی به بهره برداری خواهد رسید. همچنین در مقاوم سازی و بهسازی پل ها نیز ۶ پروژه تکمیل شده و دو پروژه در دو ماه آینده به بهره برداری می رسد و مابقی سال آینده تکمیل می‌شود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: رکورد آسفالت در سال‌های اخیر در بیشترین میزان ۸۴۶ هزار تن و میانگین ۵۳۰ هزار تن بوده است. تا امروز یک میلیون و ۴۹۲ هزار تن آسفالت توزیع شده که با همکاری شورای شهر تهران اختصاص بودجه این مهم صورت گرفته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تأکید کرد: بودجه ما ۱۴۳ درصد در متمم نسبت به بودجه ابتدایی رشد داشته؛ اما پروژه‌ها به اندازه‌ای رشد داشته که پیشنهاد ما رشد ۳۰۰ درصدی بودجه بود. بر اساس آمار، پیش‌بینی می کنیم حداقل هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه در سامانه ثبت شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: