۱۳۲۹۹
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱
تعداد بازدید : ۳۳
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

تیم ملی فوتبال عربستان در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا فردا به مصاف قرقیزستان می‌رود.

تیم ملی فوتبال عربستان در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا فردا به مصاف قرقیزستان می‌رود.

به گزارش فراتیتر، عربستان امیدوار است پپس از برتری 2-1 مقابل عمان به دومین پیروزی در این رقابت‌ها دست یابد تا به امتیاز ششم برسد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

مانچینی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فردا گفت: "هیچ دیدار آسانی در این رقابت‌ها وجود ندارد. تمام مسابقات مهم هستند و آرزوی پیروزی داریم تا بتوانیم به دور بعد صعود کنیم. هر دیدار محاسبات متفاوتی دارد، جدا از حریف، مسابقات هم سخت هستند، چرا که در یک تورنمنت بزرگ قرار داریم و باید هر دیدار را به شکلی متفاوت و مناسب انجام دهیم."

او با اشاره به شکست ژاپن مقابل عراق اضافه کرد: "چه کسی فکر می‌کرد عراق ژاپن را شکست دهد؟ این نشان می‌دهد که همه احتمالات در این رقابت‌ها وجود دارد، بنابراین باید بازی عمان را فراموش کنیم و روی بازی قرقیزستان تمرکز کنیم. امیدوارم به جام قهرمانی برسم اما این کار و تمرکز بیشتری می‌طلبد. ما تمام توان خود را برای این کار انجام خواهیم داد. از سختی این کار آگاهیم و رقبای سرسختی اینجا حضور دارند اما تلاش می‌کنیم تا مرحله به مرحله روی هر مسابقه تمرکز کنیم."

مانچینی با اشاره به حواشی پیرامون تیم ملی عربستان گفت: "فضای اردو بسیار مثبت است، هیچ بحرانی وجود ندارد. بازیکنان خوشحال هستند و امیدواریم این جو مثبت ادامه داشته باشد. نمی‌خواهم دوباره در مورد این حواشی صحبت کنم. این پرونده بسته شده است."

منبع: varzesh3
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: