۱۳۳۸۲
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵
تعداد بازدید : ۲۷
فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که از بیماران بیمارستانی در شمال تهران سرقت می‌کرد، خبر داد.

فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که از بیماران بیمارستانی در شمال تهران سرقت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش فراتیتر، سرهنگ بهزاد نوری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از بیماران یکی از بیمارستان های شمال تهران، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار ماموران زبده کلانتری 125 یوسف آباد پلیس پیشگیری تهران قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل آن یگان وارد عمل شده و پس از حضور در محل مشخص شد سارق یک مرد بوده که با مراجعه به اتاق بیماران و اتاق استراحت پرستاران، اقدام به سرقت کیف، تلفن همراه و وجه نقد آنان می‌کند.

بنابر اعلام خبرگزاری پلیس، وی عنوان کرد: با پایش دوربین‌های شهری و اقدامات اطلاعاتی مشخصات ظاهری متهم شناسایی شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران در گام بعدی با داشتن این اطلاعات اقدام به گشت زنی در اطراف و فضای داخل بیمارستان کرده و موفق شدند روز گذشته سارق را در حالی که در اطراف تخت بیماران در حال پرسه زنی بود مشاهده و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.

فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: متهم پس از انتقال به مقر پلیس در تحقیقات ابتدایی به جرم خود و 15 فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم با تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: