۱۳۵۶۴
سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : ۶۳
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

باشگاه پرسپولیس در آخرین پیشنهادش به برانکو ایوانکوویچ خواهان قرارداد به مدت نیم فصل شد.

باشگاه پرسپولیس در آخرین پیشنهادش به برانکو ایوانکوویچ خواهان قرارداد به مدت نیم فصل شد.

به گزارش فراتیتر، رضا درویش برای نشان دادن حسن نیت خود و تمایل این باشگاه برای عقد قرارداد و همکاری با برانکو ایوانکوویچ تمامی مسیرها را دنبال کرد.

آنها در ابتدا دلبری را به عنوان عضو هیئت مدیره و نماینده این باشگاه راهی امارات کردند تا از فرصت حضور تیم ملی عمان و برانکو ایوانکوویچ در این کشور برای مذاکره ابتدایی و ارائه پیشنهاد خود بهره ببرند.

جایی که برانکو ایوانکوویچ پاسخ قطعی به این باشگاه نداد اما با اشاره به مشکلات مالیاتی خود از این موضوع به عنوان بزرگترین مانع خود برای دیدن حسن نیت باشگاه و باز شدن مسیر گفتگو گفت.

رضا درویش با استفاده از همین چراغ سبز، شرایط پرداخت مالیات مربوط به برانکو ایوانکوویچ را فراهم ساخت. مالیات و جرایمی که مربوط به چند دوره قبل‌تر از مدیریت وی بود اما هر بار از سوی مدیران وقت این باشگاه، با بی توجهی از آن عبور شده بود تا اکنون جرایم آن نزدیک به 4 میلیارد شود. درویش اما موفق شد این جرایم را با همکاری اسپانسر باشگاه پرداخت کند تا اولین گام برای مذاکره جدی‌تر با برانکو ایوانکوویچ برداشته شود.

او در ادامه طبق هماهنگی صورت گرفته، بعد از اولین دیدار تیم ملی عمان برابر عربستان در جام ملت‌ها راهی قطر شد تا با همراهی امیر حسینی و رضا چلنگر گفتگوی جدی را در خصوص عقد قرارداد با این مربی کروات و محبوب بین هواداران پرسپولیس فراهم سازد.

جلسه‌ای که البته به نتیجه نرسید و برانکو با اشاره به مشکلات و موانعی که در مسیر بازگشت او به پرسپولیس وجود دارد، به توافق با این باشگاه و رضا درویش دست نیافت. برانکو با اشاره به اینکه قراردادش با فدراسیون عمان در پایان جام ملت‌ها تمام خواهد شد، از تمایل برای بازگشت به اروپا و حتی احتمال تمدید قرارداد خود با عمان خبر داده بود تا مسیر عقد قراداد سرخ‌ها با این مربی کاملا بسته باشد.

اما این پایان ماجرا نبود و علیرغم بحث‌هایی که در خصوص صحبت‌های رد و بدل شده در این جلسه بین رضا درویش و برانکو ایوانکوویچ مطرح شده، یک اتفاق جالب توجه نیز افتاده که به آن پرداخته نشده است. برانکو در گفتگو با درویش با اشاره به پیشنهادات خود، برای اینکه صداقتش را نشان دهد برگه پیش قرارداد با تیم اروپایی خواهانش را به او نشان داد.

پیش قراردادی که هر چند ناامیدی بزرگی را برای درویش شکل داد اما ناگهان با مشاهده تاریخ احتمالی آن، برگ جدیدی را به زمین انداخت تا آخرین شانس خود را امتحان کند و همچنان در انتظار آن نشسته است!

در صورتی که برانکو نخواهد بعد از جام ملت‌ها با عمان ادامه دهد - یا حتی فدراسیون عمان تمایل به تمدید نداشته باشد- او طبق بحث‌های شکل گرفته ابتدایی و توافق صورت گرفته، اواخر خرداد ماه قرارداد جدیدش را با تیم اروپایی به جریان خواهد انداخت. موضوعی که باعث شد تا درویش برای عبور از چالش کنونی، پیشنهاد خود را به وی داده تا امیدوار باشد او از این وقفه برای بازگشت به پرسپولیس سود ببرد.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به فرصت باقی مانده، از برانکو خواست تا در صورتی که با فدراسیون عمان به توافق برای تمدید قرارداد دست نیافت و با توجه به فرصت حدود 5 ماهه تا عقد قرارداد با تیم اروپایی مدنظرش، هدایت سرخ‌ها را عهده‌دار شود! چالشی جالب و البته پرماجرا و کوتاه که مشکلات پرسپولیس را حداقل به صورت مقطعی حل خواهد کرد و جبهه حمایتی هواداران را نیز به همراه خواهد داشت و از سوی دیگر برانکو از این فرصت نیز قادر خواهد بود استفاده برده و ضمن دستیابی به منابع مالی، به پرسپولیس نیز بازگردد و در ادامه نیز قرارداد خود را طبق خواسته خانواده‌اش در اروپا دنبال کند.

نزدیکان باشگاه مدعی‌اند این پیشنهاد هرچند به صورت ضمنی از سوی برانکو ایوانکوویچ رد شد اما آنها همچنان امیدوارند در صورتی که تا زمان مشخص شدن وضعیت این مربی روی نیمکت عمان با گزینه خود به توافق دست نیافتند، او را مجاب به بازگشت، حتی به صورت کوتاه مدت کنند.

منبع: varzesh3
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: