۱۳۶۳۵
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۶
تعداد بازدید : ۶۷
صادقی: انجمن نظارت مکلف به اجرای تصمیمات و مصوبات شورای عالی نظارت است، امیدوارم هیات رئیسه جدید هرچه سریعتر نسبت به انجام وظایف خود اهتمام ورزیده و وضعیت اتاق به روال عادی بازگردد.

صادقی: انجمن نظارت مکلف به اجرای تصمیمات و مصوبات شورای عالی نظارت است، امیدوارم هیات رئیسه جدید هرچه سریعتر نسبت به انجام وظایف خود اهتمام ورزیده و وضعیت اتاق به روال عادی بازگردد.

در نخستین نشست شورای عالی نظارت یک روز پس از انتخابات «عباس علی آبادی» وزیر صمت با تشکر از همراهی و همکاری اعضا و دبیرخانه شورای عالی نظارت، انجمن نظارت بر انتخابات و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات اتاق ایران، گفت: با وجود اینکه بخش اعظمی از وقت و انرژی وزارت صمت در دوره جدید صرف اتفاقات و چالش های مربوط به اتاق ایران شد، با این حال از اینکه همه فرایندهای مربوطه بر اساس مرّ قانون و آیین نامه موجود برگزار و اجرا شد، خداوند را شاکریم.

وی با تاکید بر ضرورت فعالیت و تلاش مضاعف هیات رئیسه جدید در مسیر جبران کاستی‌های چند ماه گذشته، اظهار داشت: مهمترین دغدغه این روزهای دولت، رفع نگرانی های اقتصادی و معیشتی مردم و جلوگیری از ایجاد لطمات و آسیب‌های اقتصادی به‌ویژه به دهک های مستضعف جامعه است؛ بر این اساس باید با همه توان و ظرفیت در مسیر تحقق اهداف شعار سال و رضایت مردم حرکت کنیم.

رئیس شورای عالی نظارت بر اتاق ایران در پایان خاطرنشان‌کرد: برگزاری جلسه شورای عالی در نخستین روز انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه اتاق ایران با ۲ دستور جلسه مشخص کاری، نشان دهنده اهتمام همه اعضا برای رفع سریع موانع کار و فعالیت‌های مربوط به اتاق است.

وزرای اقتصاد و جهاد کشاورزی و رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی نیز در این جلسه با تقدیر از تلاش های دبیرخانه شورای عالی و انجمن نظارت، درایت و تدبیر وزیر صمت به عنوان رئیس شورای عالی نظارت در مدیریت چالش های چند ماهه اتاق ایران، بر ضرورت از سرگیری فعالیت های دبیرخانه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و خروجی ملموس فعالیت‌های اتاق ایران در سپهر اقتصادی کشور تاکید کردند.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این نشست دبیر شورای عالی نظارت بر اتاق ایران با تبریک به اعضای جدید هیات رئییسه اتاق ایران، از تلاش های ۱۴ ماهه انجمن نظارت و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات اتاق ایران قدردانی کرد.

«سید علی لطفی‌زاده» همچنین با تشریح اقدامات و فرایندهای مربوط به اجرای مصوبه یکم آبان ماه شورای عالی نظارت، از برگزاری همه مراحل انتخابات بر اساس مر قانون و آیین نامه مصوب شورای عالی خبر داد.

«صمد حسن زاده» رئیس جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران نیز در این نشست با قدردانی از تلاش های شورای عالی نظارت بر اتاق ایران و همچنین دبیرخانه این شورا در مسیر برگزاری هر چه بهتر انتخابات، ابراز امیدواری کرد تکالیف، وظایف و ماموریت‌های اتاق ایران با همراهی و تعامل بخش های خصوصی و دولتی با جدیت و سرعت بیشتر دنبال شود.

در ادامه رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران ضمن تقدیر از همراهی شورای عالی و دبیرخانه این شورا در راستای اجرای هرچه بهتر انتخابات اتاق، گفت: در طول فعالیت ۱۴ ماهه انجمن نظارت تمامی تلاش خود را به کار بستیم تا صرفاً در مسیر اجرای قانون حرکت کنیم.

«حسین میرمحمد صادقی» ضمن اشاره به استقبال بسیار خوب اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران از انتخابات یکم بهمن ماه، تصریح‌کرد: ضرورت به سامان رسیدن فعالیت‌های معلق اتاق و تمایل به از سرگیری تعاملات بخش خصوصی و دولت، از دلایل استقبال خوب اعضای هیات نمایندگان از انتخابات اتاق بود.

وی با بیان اینکه انجمن نظارت مکلف به اجرای تصمیمات و مصوبات شورای عالی نظارت است، ابراز امیدواری کرد هیات رئیسه جدید هرچه سریعتر نسبت به انجام وظایف خود اهتمام ورزیده و وضعیت اتاق به روال عادی بازگردد.

گفتنی است در پایان این نشست وزیر صمت و رئیس شورای عالی نظارت بر انتخابات اتاق ایران با اهدای لوح سپاس از تلاشهای ۱۴ ماهه اعضای انجمن نظارت بر انتخابات تقدیر و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

همچنین اعضای شورای عالی و انجمن نظارت بر انتخابات در این جلسه درباره ۲ دستور کار مربوط به انتخابات اتاق های آبادان و همدان، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص ادعاهای مطرح شده، نسبت به انجام بررسی های بیشتر حقوقی و کارشناسی و همچنین تعمق دقیقتر در مستندات و استعلامات ارسالی به شورای عالی موافقت کردند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: