۱۳۶۵۹
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
تعداد بازدید : ۱۹
فرمانده انتظامی شهرستان ری با اعلام خبر دستگیری رمال شیطان صفت از افرادی که در دام این فرد گرفتار شده‌اند، درخواست کرد برای تشکیل پرونده به پلیس مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اعلام خبر دستگیری رمال شیطان صفت از افرادی که در دام این فرد گرفتار شده‌اند، درخواست کرد برای تشکیل پرونده به پلیس مراجعه کنند.

به گزارش فراتیتر، امروز چهارشنبه ۴ آبان ماه۱۴۰۲ سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیر رمال فریبکاری خبر داد که با بی هوش کردن طعمه هایش اقدام به سرقت و آزار و اذیت زنان می‌کرد.

سرهنگ طرهانی در این خصوص گفت: اوایل آذر ماه سال جاری بررسی موضوع پرونده ای مبنی بر سرقت به شیوه بیهوشی از زن جوان توسط یک مرد رمال در اختیار تیمی از ماموران سازمان اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: بررسی های اولیه نشان از این داشت، این فرد رمال مردی ۴۵ ساله با جلب اعتماد طعمه اش به بهانه رمالی برای بخت گشایی و رفع مشکلات، در منزل شاکی حاضر شده و مدعی بوده که برای رمالی در زمانی که وی حاضر می‌شود فردی در منزل حاضر نباشد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم پس از حضور در خانه و اطمینان از تنها بودن زنان جوان با دادن یک نوشیدنی که مدعی بوده این نوشیدنی را جادو کرده است زنان جوان را بیهوش و بلافاصله با سرقت اموال با ارزش از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در بررسی های اولیه، اطلاعاتی از این مرد جوان به دست نیامد تا اینکه با روش های کشف جرم و تجمیع پرونده های مشابه مشخص شد که متهم به دفعات مرتکب سرقت به همین شیوه شده است و تعدادی از زنان جوان را نیز مورد آزار و اذیت قرار داده است.

این مقام انتظامی گفت: با به دست آمدن این سرنخ ها تحقیقات پلیسی تکمیل و ماموران موفق شدند با انجام چندین عملیات پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را در شهرستان ری شناسایی کنند و پس از هماهنگی های قضائی، این شیاد در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم در همان ابتدا به سرقت و آزار و اذیت زنان در نقش یک رمال اعتراف کرده است و با دستور قضائی انتشار تصویر بدون پوشش متهم برای شناسایی سایر مال باختگان در دستور کار قرار دارد.

وی از شهروندان خواست: در صورتی که بدین شیوه در دام سرقت یا آزار و اذیت و دیگر جرایم احتمالی این مرد فریبکار قرار گرفته باشند متهم را شناسایی کنند و برای تشکیل پرونده و پیگیری شکایتشان به پلیس اطلاعات شهرستان ری واقع در خیابان فدائیان اسلام جنوب نرسیده به میدان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مراجعه کنند.

رمال شیطان صفت در شهرری دستگیر شد +عکس

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: