۱۳۶۷۴
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۵
تعداد بازدید : ۲۰
۱۵ باند بزرگ قمار و شرط‌بندی با دستگیری ۱۵۲ نفر در سراسر کشور متلاشی شد.

۱۵ باند بزرگ قمار و شرط‌بندی با دستگیری ۱۵۲ نفر در سراسر کشور متلاشی شد.

به گزارش فراتیتر، سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتا فراجا اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع سایت‌های شرط‌بندی که متأسفانه شمار زیادی از هموطنان را گرفتار خود کرده و سرمایه آن‌ها را که در طول سال‌ها اندوخته‌اند با نیرنگ از دستشان خارج می‌کند، شناسایی گردانندگان این کانال‌های مجرمانه در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس فتا فراجا با اشاره به تشکیل ۱۵ پرونده در زمینه شرط‌بندی و قمار در سراسر کشور افزود: با تلاش پلیس فتا باند بزرگ شرط‌بندی با دستگیری ۱۵۲ نفر در سراسر کشور متلاشی شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد پرونده ۵ پرونده قمار و شرط‌بندی مربوط به استان مازندران بوده است. گفت: اجاره کارت و مدارک هویتی از شگرد‌های این باند بوده است.

رئیس پلیس فتا فراجا ضمن هشدار به شهروندان و به خصوص جوانان درباره سایت‌های قمار و شرط‌بندی، ادامه داد: همه سایت‌های شرط ‎بندی برای کلاهبرداری از شهروندان و سرکیسه کردن آن‌ها ساخته شده‌اند و عاقبت حضور در این سایت‌ها چیزی جز افسوس و زیان مالی نخواهد بود.

سردار مجید گفت: پلیس فتا آمادگی مقابله با هرگونه جرم رایانه‌ای را دارد و درصورتی که شهروندان با موارد مجرمانه و مشکوک مواجهه شدند می‌توانند مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www. cyberpolice. ir ‎ بخش فوریت‌های سایبری پلیس فتا گزارش کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: