۱۳۷۱۰
پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۴۵
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

سرمربی لیورپول به حمایت از محمد صلاح پرداخت و از عشق و علاقه زیاد این بازیکن به تیم ملی فوتبال مصر صحبت کرد.

سرمربی لیورپول به حمایت از محمد صلاح پرداخت و از عشق و علاقه زیاد این بازیکن به تیم ملی فوتبال مصر صحبت کرد.

به گزارش فراتیتر، محمد صلاح روزهای خوبی را با مصر در جام ملت‌های آفریقا تجربه نکرد و مصدومیتش باعث شد او اردوی تیم ملی را ترک کند و به انگلیس برگردد.

بازگشت صلاح به انگلیس برای درمان انتقادهای زیادی را از این بازیکن به دنبال داشت. بسیاری از مصری‌ها فکر می‌کنند صلاح لیورپول را به تیم ملی کشورش ترجیح می‌دهد و او نباید در این شرایط اردوی این تیم را ترک می‌کرد.

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، پس از پیروزی برابر فولام گفت: مصر و لیورپول توجه یکسانی به صلاح دارند و هر دو نگران مصدومیت این بازیکن‌اند. اگر صلاح سریع به انگلیس برنمی‌گشت ممکن بود که وضعیت مصدومیتش پیچیده شود و دیرتر به میادین برگردد. در صورتی که او درمان شود می‌تواند دوباره تیم ملی کشورش را همراهی کند. بازگرداندن صلاح به انگلیس به خاطر این است که می‌خواهیم هر چه سریع‌تر به میادین برگردد و تیم ملی کشورش را در صورت صعود به مراحل بالاتر همراهی کند.

او ادامه داد: اگر مصر به فینال صعود کند صلاح کاملا آماده بازی می‌شود. او چنین چیزی می‌خواهد و ما هم مشکلی با ادامه حضورش نداریم. من صادقانه صحبت می‌کنم اما عده‌ای چیزهای می‌گویند که اصلا واقعی نیست. عده‌ای می‌خواهند در عشق صلاح به تیم ملی مصر تردید ایجاد کنند اما این اصلا واقعیت ندارد؛ چرا که هیچ مصری‌ای را وفادارتر و عاشق‌تر از صلاح نسبت به کشورش ندیده‌ام.

کلوپ درباره فینالیست‌شدن تیمش و رویارویی با چلسی در دیدار پایانی جام اتحادیه هم گفت: بسیار خوشحالیم که به فینال صعود کردیم. فکر می‌کنم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. شب خوبی بود و باید دوباره با چلسی بازی کنیم. عجب داستان زیبایی خواهد شد. در فینال کار سخت‌تری برابر چلسی خواهیم داشت و امیدوارم که بتوانیم بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم و به پیروزی برسیم.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: