۱۴۰۶۵
دوشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰
تعداد بازدید : ۵۰
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

مسئولان باشگاه استقلال نام چهار بازیکن خارجی را برای حضور در جمع آبی‌پوشان به سرمربی تیم دادند اما جواد نکونام این موضوع را نپذیرفت.

مسئولان باشگاه استقلال نام چهار بازیکن خارجی را برای حضور در جمع آبی‌پوشان به سرمربی تیم دادند اما جواد نکونام این موضوع را نپذیرفت.

به گزارش فراتیتر، جواد نکونام دو لیست از بازیکنان مدنظرش را برای تقویت استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر به مسئولان استقلال داده؛ فهرستی که تاکنون بازیکنی از آنها جذب نشده است. این بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌های خود هستند و جذب آنها، هم با درخواست مالی و هم درخواست معاوضه با چند بازیکن مواجه شده و همین موضوع کار را برای جذب این نفرات سخت‌تر کرده است.

در عین حال مدیران استقلال چند گزینه خارجی را به جواد نکونام پیشنهاد دادند و مدعی شدند آنها علاوه بر کیفیتی که دارند هزینه کمتری به نسبت قرارداد بازیکنان ایرانی خواهند داشت. نکونام اما، با بسته‌ پیشنهادی مدیران استقلال مخالفت و بر جذب نفرات مدنظر خودش تأکید کرد.
در زیر به بررسی گزینه‌های خارجی که مدنظر باشگاه استقلال بود، می‌پردازیم:

اُپا انگوئته 29 ساله سنگالی که در پست وینگر چپ بازی می‌کند یکی از گزینه‌های خارجی معرفی شده از سوی باشگاه استقلال به سرمربی تیم بود بود. این بازیکن که 10 بازی ملی در پرونده‌اش دارد سابقه بازی در تیم‌های متز و والنسین فرانسه را داشته و بنی‌یاس امارات آخرین تیمی بوده که در آن بازی کرده است. این بازیکن در حال حاضر آزاد است و در تیمی حضور ندارد.
امین طلال از مراکش سابقه بازی در تیم‌های اورلئان و باستیا در دسته‌های پایین فرانسه را داشته است. این بازیکن 27 ساله که قابلیت بازی در پست‌های دفاع چپ و وینگر چپ را دارد در حال حاضر عضو تیم شریف مولداوی است و تا سال 2025 با این تیم قرارداد دارد.
دیگر بازیکن مدنظر، آندرس روا 30 ساله از کلمبیا است که بیشتر هافبک - مهاجم بازی می‌کند. روا که 30 ساله است با دو بازی ملی سابقه بازی در تیم‌های الباطن عربستان، آرژانتینوس جونیورز و ایندپندینته آرژانتین و دپورتیوو کالی کلمبیا را در پرونده‌اش دارد. او تا ژوئن 2024 با اوراکان آرژانتین قرارداد دارد.

اینی‌یگو کوردوبا 26 ساله اسپانیایی، وینگر چپ و عضو تیم دسته اولی فورتونا سیتارد هلند چهارمین بازیکنی است که باشگاه استقلال به نکونام معرفی کرد. قرارداد این بازیکن تا ژوئن 2024 اعتبار داشته و سابقه بازی در تیم‌های اتلتیک بیلبائو و گواهدایگلز هلند و تیم‌های زیر 17، زیر 19 و زیر 21 سال اسپانیا را دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: