۱۴۱۲۶
سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۶
تعداد بازدید : ۵۵
صفحه نخست عمومی

اخبار چرخشی

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال فلسطین گفت که دو بازیکن این تیم به‌مدت ۱۰ روز از شرایط خانواده خود در غزه مطلع نیستند.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال فلسطین گفت که دو بازیکن این تیم به‌مدت ۱۰ روز از شرایط خانواده خود در غزه مطلع نیستند.

به گزارش فراتیتر، رامی حماده درباره عملکرد تیم ملی فوتبال فلسطین در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2023 که با تاریخ‌سازی این تیم در تاریخ رقابت‌ها (اولین صعود به مرحله حذفی) همراه بود، گفت: همه ما فقط یک هدف داشتیم و آن هم خوشحال کردن مردم فلسطین بود.

وی با اشاره به شکست شاگردان مکرم دبوب مقابل قطر در مرحله یک‌هشتم نهایی عنوان کرد: می‌خواستیم قطر را هم شکست دهیم و مردم فلسطین را مجدداً خوشحال کنیم که به این هدف نرسیدیم و قطر موفق به پیروزی شد، تمام تلاش خود را کردیم تا قطر را شکست دهیم، با این حال به عملکرد خودمان در جام ملت‌های آسیا افتخار می‌کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی فلسطین به شرایط مردم غزه در دوره برگزاری جام ملت‌های آسیا 2023 اشاره کرد و اظهار داشت: مردم فلسطین و غزه تاکنون همیشه قوی بوده‌اند و باید قوی بمانند. نمی‌توانیم کاری کنیم و فقط پیام ما به مردم دنیا این است که "ما را ببینید. ما (تیم ملی فلسطین) اینجا هستیم و عملکرد خوبی داشتیم".

حماده درباره تأثیر جنگ حاکم بر غزه، بر وضعیت تیم ملی فلسطین به تسنیم گفت: دو بازیکن ما 10 روز است که خبری از خانواده و دوستان خود (در غزه) ندارند، ما کنار هم مانند خانواده هستیم و از یکدیگر حمایت می‌کنیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: