۱۴۱۳۵
سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۱
تعداد بازدید : ۲۴
بازار در پایان معاملات امروز با ریزشی ۱۰ هزار واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و۱۱۰ هزار واحد آرام گرفت.

بازار در پایان معاملات امروز با ریزشی ۱۰ هزار واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و۱۱۰ هزار واحد آرام گرفت.

به گزارش فراتیتر، بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را برخلاف روز های گذشته متعادل آغاز نکرد و از همان ابتدا اکثر سهام بازار در دامنه خمنفی معامله شدند. این در حالی است که نرخ ارز در بازار غیر رسمی با افزایش قابل توجهی در این روز ها مواجه شده است اما بازار سرمایه فعلا واکنش خاصی به افزایش نرخ ارز غیر رسمی نشان نداده است.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 10 هزار واحدی به 2 میلیون و 110 هزار واحد رسید، همچنین نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی 4 هزار واحدی به ارتفاع 734 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شپنا»، «شستا» و «وبملت» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «بپاس» و «فصبا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «داتام»، «شستا» و «ثشاهد» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نخریس»، «فصبا» و «کرومیت» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 10 بهمن ماه 1402، مبلغ 5 هزار میلیارد و 500 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 300 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 110 نماد در محدوده مثبت و 328 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 114 نماد در محدوده مثبت و 228 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: