۱۴۱۷۹
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
تعداد بازدید : ۴۵
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن از مهاجمان تیم ملی ایران تمجید کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن از مهاجمان تیم ملی ایران تمجید کرد.

به گزارش فراتیتر، هاجیمه موریاسو در نشست خبری پس از دیدار تیم ملی فوتبال ژاپن مقابل بحرین که به برتری 3 بر یک ژاپنی‌ها انجامید، اظهار داشت: این نتیجه حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی ژاپن در تمرینات بود. شش روز زمان برای استراحت و تمرین داشتیم که خودمان را به‌خوبی آماده کردیم.

وی با بیان اینکه برخی اشکالات سامورایی آبی در تمرینات هفته گذشته برطرف شده است، گفت: ما تلاش کردیم بهتر از گذشته باشیم. نباید فراموش کنیم که فوتبال آسیا در حال پیشرفت است و همه تیم‌های آسیایی که در جام ملت‌های آسیا حضور دارند، با گذشت زمان بهتر می‌شوند. بازیکنان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند تا در هر مسابقه عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی ژاپن در مورد دفاع پُراشتباه تیمش مقابل بحرین و اینکه ممکن است سامورایی آبی در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا تاوان سختی مقابل ایران از همین ناحیه بدهد، خاطرنشان کرد: ما عملکرد خوبی در خط دفاعی داشتیم و همان کاری را انجام دادیم که تمرین کرده بودیم. هیچ تیمی بی‌نقص نیست و ما می‌توانیم بهتر از این باشیم.

موریاسو با اشاره به نامشخص بودن رقیب ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی (برنده دیدار ایران - سوریه) تصریح کرد: البته نمی‌دانم ما با ایران بازی می‌کنیم یا تیمی دیگر؛ این مسئله هنوز تعیین نشده است. با این حال اگر به مصاف ایران برویم، می‌دانیم که حریف خط حمله قدرتمندی دارد و ایران در خط حمله از نفرات توانایی بهره می‌برد.

وی در ادامه عنوان کرد: باید از اشتباهات خودمان درس بگیریم تا عملکرد خوبی داشته باشیم. گلی که خوردیم، حاصل یک اشتباه بود و ما باید برای بازی‌های آینده بهتر از این باشیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: