۱۴۱۸۰
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۱
تعداد بازدید : ۲۵
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش ۳۰۳۶ واحدی مواجه شده است.

شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش ۳۰۳۶ واحدی مواجه شده است.

 

به گزارش فراتیتر، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با ریزش ۳۰۳۶ واحدی مواجه شده است، ارزش معاملات خرد عدد ۴,۸۲۱ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، ۷% و نسبت به میانگین ماهانه ۱۰% کاهش داشته است.

 

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۹۴۲ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۱۵۸ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

 

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۵۸۵ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای پنجمین روز متوالی با ثبت رقم ۵۴ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

 

ارزش صف‌های خرید ۱۲۷ میلیارد تومان است که کاهش ۲۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد.همچنین ارزش صف‌های فروش هم با کاهش ۶۰ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی همراه بوده و در محدوده ۱۳۹ میلیارد تومان قرار دارد.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: