۱۴۲۸۵
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲
تعداد بازدید : ۴۱
سیاسی داخلی

تازه ها

سید ابراهیم رئیسی صبح امروز به منظور انجام دومین دور از سفرهای استانی، از طریق فرودگاه شهدای پرواز ۶۵۵، وارد بندرعباس شد.

سید ابراهیم رئیسی صبح امروز به منظور انجام دومین دور از سفرهای استانی، از طریق فرودگاه شهدای پرواز ۶۵۵، وارد بندرعباس شد.

به گزارش فراتیتر، سید ابراهیم رییسی، رئیس جمهور ایران صبح امروز ۱۲ بهمن در آغاز اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با استقبال نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و استاندار هرمزگان وارد بندرعباس شد.

رئیس جمهور در این سفر ۲ روزه که دومین سفر ایشان به هرمزگان محسوب می‌شود، از بخش‌ها و پروژه‌های مختلف شهرستان‌های بندرعباس، میناب و بشاگرد بازدید خواهد کرد و با مردم این مناطق دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

در این سفر سید ابراهیم رئیسی ۱۰۵ هزار میلیارد تومان پروژه را نیز مورد بهره برداری قرار می دهد که از جمله آنها می‌توان به بیمارستان کودکان جدید بندرعباس و نیروگاه المهدی و بیش از یک هزار پروژه عمرانی و صنعتی، آبرسانی و بهداشتی و درمانی اشاره کرد.

رئیس جمهور همچنین ساعت ۱۵.۳۰ امروز در ساحل بندرعباس دیدار مردمی دارد.

وزرای دولت نیز از دو روز گذشته در مناطق مختلف هرمزگان حضور یافته و امروز نیز بیش از ۱۰ وزیر دولت همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به این استان، در مناطق مختلف آن حضور می یابند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: