۱۴۲۸۶
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲
تعداد بازدید : ۳۴
مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی به بندر حیفا در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی به بندر حیفا در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش فراتیتر، مقاومت اسلامی عراق سحرگاه روز پنجشنبه از حمله پهپادی به بندر حیفا در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد و تاکید کرد «تخریب مواضع دشمن را ادامه می‌دهد.»

مقاومت اسلامی همچنین افزود، این عملیات در ادامه «رویکرد مقاومت در برابر اشغالگری و یاری ملت فلسطین در نوار غزه و در پاسخ به کشتارهای رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی اعم از کودکان، زنان و سالمندان است».

مقاومت اسلامی عراق روز دوشنبه نیز اعلام کرد با استفاده از پهپاد، یک هدف نظامی اسرائیلی را در اراضی فلسطین اشغالی هدف قرار داده است. همچنین روز یکشنبه مسئولیت بمباران تأسیسات «زوولون» وابسته به نیروی دریایی رژیم اسرائیل در داخل فلسطین اشغالی با هواپیماهای بدون سرنشین را بر عهده گرفت.

مقاومت اسلامی روز چهارشنبه صحنه‌هایی را از پرتاب پهپادهای خود به سمت یک هدف نظامی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی منتشر کرد.

المیادین نوشت، عملیات مقاومت عراق از زمان ورود به حماسه طوفان الاقصی و اعلام آغاز عملیات خود برای حمله به رژیم اشغالگر اسرائیل در حمایت از مردم فلسطین در نوار غزه و مقاومت آن‌ها و هدف قرار دادن پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در عراق و منطقه در واکنش به حمایت ایالات متحده از تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به نوار ادامه دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: