۱۴۳۴۹
جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۱۴
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

سرمربی ازبکستان از اینکه یک خبرنگار تنها شکست‌های او مقابل میزبان جام ملت‌های آسیا را یادآوری کرد، انتقاد کرد.

سرمربی ازبکستان از اینکه یک خبرنگار تنها شکست‌های او مقابل میزبان جام ملت‌های آسیا را یادآوری کرد، انتقاد کرد.

به گزارش فراتیتر، سرچکو کاتانتس در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ازبکستان مقابل قطر، در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 اظهار داشت: بازی سختی پیش رو داریم؛ همانند سایر دیدارها. بعد از دیدار قبلی استراحت داشتیم و تلاش کردیم تا جایی که می‌توانیم، خودمان را برای مسابقه با قطر آماده کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: برای دیدار فردا اعتمادبه‌نفس داریم و می‌خواهیم بازی خوبی ارائه کنیم؛ همین. هیچ چیز ویژه‌ای نیست.
سرمربی ازبکستان درباره کیفیت دیور خولمتاوف در این تیم تصریح کرد: این بازیکن از دیدگاه من عالی است. او عملکرد بسیار خوبی دارد و اولین بازی این بازیکن برای من سورپرایزکننده بود. او در هر جلسه تمرینی و حتی کمپ ازبکستان در دبی عملکرد خوبی داشت و شاید فردا بازی کند. اگر او به میدان برود، عملکرد خوبی خواهد داشت.

کاتانتس در مورد غایبان ازبکستان برای مرحله یک چهارم نهایی عنوان کرد: بازیکن مصدومی ندیدم و امیدوارم همه بازیکنان شرایط خوبی برای دیدار با قطر داشته باشند.

وی درباره دو شکست خود مقابل قطر هنگامی که سرمربیگری عراق را بر عهده داشت، بیان کرد: تشکر می‌کنم که شکست مرا به یاد دارید، اما بدانید من مقابل قطر برنده هم بوده‌ام! شغل من این است که تیم خودم را به بهترین شکل آماده مسابقه کنم. 2.5 سال است که با بازیکنان (ازبکستان) دور هم جمع شده‌ایم و آنها می‌دانند چگونه مقابل قطر بازی کنند.

سرمربی ازبکستان در ادامه گفت: آنها اطلاع دارند که باید منظم باشیم. وقتی یک مربی پیروز می‌شود، می‌گویند او فردی باهوش است. با این حال ما مربیان به کیفیت بازیکنان و لحظات وابسته هستیم. به شرایط خوبی رسیده‌ایم و گل‌های بسیار کمی دریافت کرده‌ایم. قطر باید نگران دیدار با ما باشد؛ همانطور که ما باید نگران باشیم.

کاتانتس در مورد آمادگی ازبکستان برای قهرمانی آسیا اظهار داشت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم. هر چه بوده، گذشته است و ما روی هر مسابقه تمرکز می‌کنیم. بازیکنان خوبی در اختیار داریم و آنها باید اعتمادبه‌نفس لازم را داشته باشند. ما چیزی برای باختن نداریم و برای پیروزی تمام تلاش خود را می‌کنیم.

«پس از دیدار با استرالیا گفتید تصمیمات داوری در نتایج دیدارها تأثیرگذار است. از تکرار این اتفاق در دیدار با میزبان جام ملت‌های آسیا نگرانی ندارید؟»، پس از اینکه یک خبرنگار چنین سؤالی را مطرح کرد، مسئول کنفدراسیون فوتبال آسیا از سرمربی ازبکستان خواست به این سؤال پاسخ ندهد. با این حال کاتانتس با کنایه گفت: قطر موفق باشی!

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: