۱۴۳۵۰
جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴
تعداد بازدید : ۴۹
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخی برای درخواست ایران برای تغییر زمان دیدار با ژاپن نداده است.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخی برای درخواست ایران برای تغییر زمان دیدار با ژاپن نداده است.

به گزارش فراتیتر، مهدی محمدنبی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «ورزش و مردم» درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار برابر ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا 2023، اظهار داشت: فینال زودرسی برای ایران و ژاپن است و بازی نیز در ورزشگاه اجوکیشن سیتی برگزار خواهد شد، ورزشگاهی که در آنجا با امارات بازی کردیم. چند موضوع قابل طرح وجود دارد، نخست بحث رعایت فاصله 72 ساعت برگزاری بازی‌هاست. استانداردهای فیفا به لحاظ فیزیولوژی و سلامتی بازیکنان رعایت فاصله بازی است.

وی در ادامه افزود: مقررات AFC ‌برای فاصله بازی‌ها حداقل 48 ساعت است که غیرمتعارف با استانداردهای جهانی است. درخواست تغییر زمان بازی را به AFC دادیم که جواب خاصی ندادند و بازی در زمان تعیین شده برگزار می‌شود.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: همه بازیکنان به غیر از مهدی طارمی که دواخطاره است، مشکلی ندارند. تمرین امروز تیم ملی نیز به دلیل برگزاری بازی با ژاپن در ساعت 15 در ساعت 14 (به وقت محلی) برگزار خواهد شد. با وجود اینکه ژاپن تیم قدرتمندی است، اما همه بازیکنان اعتقاد دارند اگر تلاش کنند از این مرحله صعود خواهیم کرد. داور این دیدار از چین و کوبل داوری از استرالیاست.

نبی در پایان گفت: در دیدار با سوریه که بازی به وقت‌های اضافه و پنالتی کشیده شد بازیکنان به خاطر اخراج مهدی طارمی تلاش کردند برنده بازی شوند که نشان از همدلی و اتحاد تیمی می‌دهد و امیدواریم با این اتحاد فردا نیز برنده بازی شویم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: