۱۴۳۸۶
جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷
تعداد بازدید : ۲۴
به گفته مديرفنى تيم كشتى مازندران حسن يزدانى با بهبودى كتفش در آستانه بازگشت به تشك قرار دارد.

به گفته مديرفنى تيم كشتى مازندران حسن يزدانى با بهبودى كتفش در آستانه بازگشت به تشك قرار دارد.

به گزارش فراتیتر، حسن يزدانى كه از چند ماه قبل با عمل جراحى روى كتف خود از تمرينات و اردوها دور شده، در فاصله كمتر از شش ماه تا المپيک مورد توجه علاقه‌مندان به ورزش است.

سیدمراد محمدی مدیر فنی کشتی مازندران با اشاره به وضعیت خوب این روزهای حسن یزدانی برای بازگشت به کشتی به تسنیم گفت: "او هر روز صبح کار فیزیوتراپی را در قائمشهر پیگیری کرده و عصرها نیز در سالن خودش در جویبار، تمرینات هوازی انجام می‌دهد. کار بدنسازی‌اش هم در ساری است."

وی افزود: "شرایط یزدانی خیلی خوب و فوق‌العاده شده است و چند روز پیش که با هم صحبت کردیم، عنوان کرد بخش زیادی از دامنه حرکتی کتفش بازگشته و چیزی بین 10 تا 15 درصد باقی مانده است. حسن یزدانی بین 10 تا 15 روز از برنامه‌های پزشکی پیش‌بینی شده جلوتر است و حتی می‌تواند پیش از عید نیز روی تشک بیاید، اما اصلاً لازم نیست عجله کند و بهتر است که بعد از کسب آمادگی کامل، تمرین روی تشک را آغاز کند."

حسن يزدانى كه يک طلا و یک نقره المپیک را در‌کارنامه دارد، باید ابتدا در مرحله نهایی چرخه انتخابی کشتی بگیرد و‌ سپس به عنوان ملی پوش وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد راهی المپیک پاریس شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: