۱۴۴۲۵
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۸۷
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

سرمربی استرالیا گفت که کیفیت بازیکنان کره جنوبی مانع خواست تیمش برای گل نخوردن در دقایق پایانی شد.

سرمربی استرالیا گفت که کیفیت بازیکنان کره جنوبی مانع خواست تیمش برای گل نخوردن در دقایق پایانی شد.

به گزارش فراتیتر، استرالیا جمعه شب در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا با نتیجه ۲ بر یک مقابل کره جنوبی شکست خورد.

این اتفاق در شرایطی افتاد که کره جنوبی برای چهارمین بار در این دیدار پس از دقیقه ۹۰ گل‌زنی کرد تا با این گل بازی به تساوی کشیده شود و در وقت‌های اضافه با درخشش سون به برتری برسند.

گل‌زنی در دقایق پایانی برای کره در شرایطی رخ داد که آرنولد در نشست قبل از این بازی در واکنش به گلزنی کره‌ای‌ها در دقایق پایانی گفته بود: «ما باید تمرکز زیادی داشته باشیم. آنها ترکیب قوی‌ای دارند. ما باید بدانیم چه کار کنیم. ما روی نقاط قوت کره کار کرده‌ایم و از نظر دفاعی آماده هستیم. عملکرد خوبی در بازی قبلی‌مان داشتیم اما باید ببینیم فردا فوتبال برای ما چه می‌خواهد. ما جلو می‌رویم و می‌بینیم که در این جام چه اتفاقی می‌افتد.»

پس از بازی خبرنگار ایسنا درباره این موضوع از آرنولد پرسید که با وجود تاکیدش در نشست قبل از بازی چرا نتوانستند این موضوع را کنترل کنند که او پاسخ داد: «کره جنوبی شامل بازیکنان باکیفیتی در لیگ‌های خارجی است. این بازیکنان در بایرن مونیخ، تاتنهام و پاری‌سن ژرمن بازی می‌کنند و این دلیلی است که آنها می‌توانند به این شکل عمل کنند. امشب هم در نهایت به همین دلیل آنها ما را مجازات کردند.»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: