۱۴۴۸۹
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸
تعداد بازدید : ۱۱۸
نمایشگاه اینوتکس از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین برگزار می‌شود.

نمایشگاه اینوتکس از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش فراتیتر، مهدی صفاری‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس در نشست خبری نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۴ که صبح امروز ۱۴ بهمن ماه در کارخانه نوآوری های‌وی برگزار شد، با اشاره به برگزاری نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس، گفت: نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ با محوریت اقتصاد نوآوری برگزار می‌شود و در این نمایشگاه میزبان مجموعه‌هایی هستیم که اثرگذاری ویژه‌ای در این حوزه اقتصادی کشور دارند.

صفاری اظهار کرد: به دنبال ایجاد محوریت اقتصاد نوآوری در اینوتکس ۲۰۲۴، در بخش‌های محتوایی رویداد نیز از بزرگترین مجموعه‌های صنعتی و دانش‌بنیان کشور که به نحوی در توسعه اقتصاد نوآوری می‌توانند نقش مؤثر ایفا کنند، دعوت خواهد شد تا به بیان رویکردها، دغدغه‌ها و آخرین ترندهای این حوزه بپردازند.

مجتبی جباری‌پور، معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس نیز اظهار کرد: نمایشگاه اینوتکس از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین برگزار می‌شود.

جباری‌پور افزود: در بخش نمایشگاهی، بازیگرانی که به نحوی در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور فعال هستند، حضور خواهند داشت که می‌توان به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد، منتورها و مشاوران، مخترعان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی اشاره کرد.

وی در پایان سخنانش با اشاره به حضور ۴۵۰ شرکت و بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفری از اینوتکس ۲۰۲۳، گفت: ارتباط مستقیم با هزاران بازدیدکننده، کارآفرین و مسؤولان دولتی، اطلاع از آخرین تحولات فناورانه و تغییرات نوآوری در منطقه و کشف فرصت‌های نوین سرمایه‌گذاری یا جذب سرمایه‌گذار از جمله فرصت‌ها و ظرفیت‌های نمایشگاه اینوتکس خواهد بود.

سجاد عباسی فشمی، دبیر نمایشگاه اینوتکس نیز در این نشست خبری با اشاره به آغاز ثبت نام شرکت‌ها و بازدیدکنندگان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، گفت: مهلت ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ تعیین شده است.

وی افزود: علاقه‌مندانی که تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه امسال ثبت‌نام خود را نهایی کرده باشند، مشمول ۲۰ درصد تخفیف ثبت‌نام زودهنگام خواهند شد. همچنین طی هماهنگی به عمل آمده با صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان جهت حضور در این رویداد و دریافت غرفه، از حمایت ۷۰ درصدی این صندوق نیز بهره‌مند خواهند بود.

عباسی فشمی گفت: مطابق شیوه جدید ثبت‌نام رویداد اینوتکس، به‌منظور ارتقای دستاوردهای قابل‌ ارائه در نمایشگاه، سطح نوآوری محصولات و دستاوردهای مشارکت‌کنندگان و متقاضیان فضای نمایشگاهی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشاوره‌های لازم برای ارتقای حضور و استقرار محصولات نوآورانه ارائه شود.

به گفته عباسی فشمی در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، رویدادهای جانبی مانند اینوتکس‌پیچ، ریورس‌پیچ، استیج اینوتکس و رویداد دانش آموزی سیکاپ نیز برگزار خواهد شد که برنامه این نشست‌ها در نشانی inotex.com قابل مشاهده است.

به گزارش ایسنا، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری روزهای ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می توانند به نشانی inotex.com مراجعه کنند و یا با شماره ۸۸۵۰۳۰۳۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: