۱۸۴۸
سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۵۰
فیلم کوتاه «مفقودالاثر» محصول انجمن سینمای جوانان به جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه روسیه راه پیدا کرد.

به گزارش فراتیتر، فیلم کوتاه مفقودالاثر به نویسندگی و کارگردانی مهرداد صادقی در بخش مسابقه هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه UFA روسیه نمایش داده خواهد شد.

این جشنواره فیلم‌های ساخته شده توسط جوانان ۱۴ تا ۲۵ ساله را به رقابت می‌گذارد و هدف آن توسعه توانایی‌های خلاقانه در حوزه سینما و همچنین ترغیب جوانان به رهبری یک زندگی خلاقانه فعال، توسعه مهارت و کسب تجربه در تولید فیلم است و در این دوره با توجه به بیماری همه‌گیر کرونا، مدیریت این رویداد تصمیم به برگزاری جشنواره به صورت آنلاین گرفت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مفقودالاثر به معنی غیبت است. بیانگر وضعیت کسی است که نمی‌دانیم کجاست، خبری از او در دست نیست و در زنده بودنش شک است. مفقودالاثر کسی است که به احضاریه‌های رسمی پاسخ نمی‌دهد.

عوامل تولید این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان: مهرداد صادقی، تصویربردار: محمد کریمی، محمدحسین دهقانیان، تدوین: مهرداد صادقی، روح الله شاه سنایی، بازیگران: افشین حاجی‌حیدری، محمد موسوی، امید بهلولی، حسین بهرامی، یاسین خادم، گریم: اشکان افشاری‌راد، طراح لباس: زهرا میرمحمدعلی، تصحیح رنگ: محمد کچوئی، تهیه کنندگان: محمدعلی حاجی‌هاشمی، مهرداد صادقی، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!