۱۹۷۴
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۴۸
اجتماعی خانواده

اخبار ویژه

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به احداث ۷ بازار جدید میوه و تره بار در پایتخت گفت: علاوه بر این ۷ بازار، ۷ بازار دیگر نیز تخریب و نوسازی شده یا بهسازی و توسعه می‌یابند.
به گزارش فراتیتر، سید سعید راد با اشاره به اسامی پیشنهادی ۷ بازار جدید میوه و تره بار که در غرب، شرق و مرکز تهران واقع شده‌اند، اظهار کرد: این بازار‌ها شامل بازار میوه و تره بار فرحزاد در منطقه ۲، شبنم در منطقه ۵ و امام‌زاده عبدالله (ع) در منطقه ۹ هستند که هر سه بازار در غرب تهران جانمایی شده‌اند.

وی از بازار‌های میوه و تره بار حکیمیه (۳) در منطقه ۴ و ابیانه در منطقه ۱۴ به عنوان دو بازار جدیدی که در شرق تهران قرار دارند، نام برد و تصریح کرد: دو بازار میوه و تره بار شوش و انقلاب اسلامی نیز در منطقه ۱۱ و در محدوده مرکزی تهران مکان‌یابی شده‌اند.

راد همچنین از تخریب و نوسازی کامل سه بازار میوه و تره بار ارم در منطقه یک، شهرک قدس در منطقه ۲ و بلوار پروین در منطقه ۸ خبر داد و گفت: دو میدان میوه و تره بار سهروردی در منطقه ۷ و بهمن در منطقه ۱۶ و نیز دو بازار میوه و تره بار جنت آباد در منطقه ۵ و فرهنگ در منطقه ۲۲ نیز بهسازی شده و توسعه می‌یابند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ساخت و توسعه بازار‌های میوه و تره بار را یکی از مهم‌ترین مطالبات شهروندان از مدیریت شهری دانست و خاطرنشان کرد: امروزه میادین میوه و تره بار از نقش انکارناپذیری در تأمین نیاز‌های روزانه شهروندان و اقتصاد خانواده‌ها برخوردار هستند و اهتمام این سازمان در ساخت و توسعه این بازارها، در واقع کمک به معیشت شهروندان در شرایط اقتصادی موجود است.

گفتنی است، هفته گذشته فاز دو بازار‌های میوه و تره بار شهید صیاد شیرازی در منطقه ۴ و توانیر در منطقه ۶ افتتاح شد و طرح توسعه این دو بازار پرمشتری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!