۲۰۴۶
سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
تعداد بازدید : ۴۳
اقتصادی ایران

اخبار ویژه

مشترکین باید به موعد پرداخت درج شده در صورتحساب توجه کنند و نسبت به تسویه اقدام کنند، قطعا در صورت عدم پرداخت، اخطار دریافت می‌کنند و چنانچه رعایت نشود قطع برق را بدنبال خواهد داشت.
به گزارش فراتیتر، درباره پرداخت قبوض مشترکین برق اظهار داشت: در خواست ما از مشترکینی که تاکنون امکان پرداخت برایشان فراهم نشده بود این است که در اولین فرصت نسبت به پرداخت اقدام کنند.  

وی افزود: مشترکین باید به موعد پرداخت درج شده در صورت‌حساب توجه کنند و نسبت به تسویه اقدام کنند، قطعا در صورت عدم پرداخت، اخطار دریافت می‌کنند و چنانچه رعایت نشود قطع برق را بدنبال خواهد داشت.  

سخنگوی صنعت برق تصریح کرد: صنعت برق، بخشی است که وابسته به منابع دیگری غیر از فروش برق نیست، حدود ۸۰ درصد از منابع در اختیار را باید به بخش خصوصی تولیدکنندگان برق، پیمانکاران و سرویس‌کنندگان خطوط و شبکه‌ها پرداخت کند، این بدان معنا است که اگر مشترکین نسبت به پرداخت قبوضی که مهلت آن به سرانجام رسیده، اقدام نکنند، ما نمی‌توانیم حقوق کارکنان را پرداخت کنیم.  

وی یادآور شد: اکثریت مشترکین قبوض خود را پرداخت کرده‌اند و درصد محدودی باقی مانده‌اند که تقاضا داریم در موعد مقرر نسبت به پرداخت اقدام کنند.

اواسط فروردین‌ماه نیز رضا اردکانیان، وزیر نیرو، اعلام کرده بود: به دلیل شیوع کرونا مشترکانی که برای پرداخت قبوض مشکل دارند تا پایان  اردیبهشت ۹۹ برای پرداخت آن مهلت دارند.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!