۲۰۸۴
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۴۴
سیاسی داخلی

اخبار ویژه

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه گفت: هنگام دریافت رأی اعتماد تأکید بر توجه به تکمیل طرح مسکن مهر کردید، اما دولت صرفاً اسم این طرح را به مسکن اجتماعی تغییر داد که تنها هنر این دولت محسوب می‌شود.
به گزارش فراتیتر، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۹) پارلمان، گفت: طبق قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، می‌بایست، ۳۰ درصد حمل و نقل بار به صورت ریلی و حمل و نقل مسافر به ۲۰ درصد افزایش یابد.

وی با بیان اینکه طبق قانون برنامه ششم توسعه باید هر سال ۲۷۰ محله در شهر‌های کوچک و بزرگ بازآفرینی و مدیریت شهری شوند، اظهار داشت: همچنین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای روستاییان و ۱۵۰ هزار واحد مسکونی برای بخش‌های کم‌درآمد در هر سال باید ساخته شود.

نماینده مردم رشت در مجلس تأکید کرد: امروزه باید توجه ویژه‌ای به حاشیه شهر‌ها و معضلات اجتماعی شود.

کوچکی‌نژاد تصریح کرد: حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، به‌خصوص در حوزه ریلی در راستای تجاری‌سازی این محصول یکی از مأموریت‌های محوله به وزارت راه و شهرسازی است.

وی خطاب به وزیر راه گفت: هنگام دریافت رأی اعتماد تأکید بر توجه به تکمیل طرح مسکن مهر کردید، اما دولت صرفاً اسم این طرح را به مسکن اجتماعی تغییر داد که تنها هنر این دولت محسوب می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه در استان‌های شمالی و نیز سیستان و بلوچستان شاهد وجود جاده‌های مرگ هستیم.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!