۲۰۸۵
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۵۱
اجتماعی بهداشت

اخبار ویژه

استاندار تهران با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان گفت: تنها ۳۰ درصد مردم در مترو و اتوبوس از ماسک استفاده می‌کنند.

به گزارش فراتیتر، انوشیروان محسنی بند پی در شصت و هشتمین جلسه شورای گفت‌وگو استان تهران با اشاره به وضعیت کرونا اظهار داشت: با همه تلاش های صورت گرفته جهت مقابله با بیماری کرونا، متاسفانه زمان روشنی برای اعلام پایان این بیماری وجود ندارد.

وی ادامه داد: بازگشایی های صورت گرفته، نیاز کشور بود و با ساده انگاری برخی شهروندان در زمینه برخورد با کرونا مشکلاتی به وجود می آید، همچنانکه طبق آمار تنها ۳۰ درصد شهروندان در مترو و اتوبوس از ماسک استفاده می کنند.

استاندار تهران سپس تصریح کرد: کرونا همه ابعاد اقتصادی از تولید تا عرضه را تحت تاثیر قرار داده و به نظر می رسد برای عبور از شرایط سخت اقتصادی نیازمند نگاه ویژه تر به بخش خصوصی استان تهران هستیم.

وی با اشاره به اهمیت شورای گفت‌وگو افزود: برای شناسایی مشکلات باید جلسات شورای گفت‌وگو استان به صورت تخصصی با حضور کارشناسان معاونت اقتصادی و هر دو هفته یک بار در استانداری تهران برگزار شود.

استاندار تهران همچنین خاطرنشان کرد: مشکلات صنایع زیان دیده از کرونا در استان تهران با رئیس کل بانک مرکزی مطرح شده و این مطالبات از بانک مرکزی پیگیری می شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!