۲۰۹۸
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۵۸
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر ویژه

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: دوست دارم حضورم در این تیم همچنان ادامه‌ داشته باشد.

به گزارش فراتیتر، بشار رسن پیس از بازگشت به ایران، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم دلم تنگ شده بود و خوشحالم که این‌جا هستم. این تعطیلی و دوری خیلی طولانی شد و الان لحظه شماری می‌کنم تا جواب آزمایش‌ها بیاید تا مجوز حضور در تمرین صادر شود و دوباره بازیکنان را ببینم و با پرسپولیس تمرین کنم فقط حیف که تماشاگران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند.

وی درباره حضور در باشگاه اضافه کرد: در روزهای گذشته، مهدی رسول‌پناه و حسین خبیری هم برای حل مشکل سفرم به ایران و هم مسایل مالی خیلی پیگیری کرده و مرتب در تماس بودند. هر دو مشکل را هم حل کردند که از این بابت از مدیر باشگاه و همکارانشان تشکر می‌کنم.

وی اضافه کرد: از ابتدا قرار بود بعد از بازگشت به تهران در اولین فرصت به باشگاه بیایم. بخشی از مطالبات خودم را دریافت کردم و طبق قرار، بخش دیگری را هم هفته بعد دریافت می‌کنم و مشکلی از این بابت نیست. در این میان فرصتی شد که خود رسول‌پناه را هم ببینم تا بابت پیگیری‌ها و پیگیری کارها و حل مشکل، تشکر کنم.

رسن همچنین درباره انتشار مصاحبه‌ای از وی مبنی بر این‌که فصل آینده در پرسپولیس نمی‌ماند، خاطر نشان کرد: هرگز چنین حرفی را در مصاحبه‌هایم نزده‌ام. چه کسی می‌داند که چه می‌شود؟ علاقمند به ادامه حضور در پرسپولیس هستم. بخشی از بهترین خاطرات زندگی فوتبالی‌ام با پیراهن پرسپولیس و هواداران بود ولی همان‌طور که در این جلسه هم مطرح شد فعلا باید تمام فکر و ذکر خودمان را روی لیگ برتر و بعد هم لیگ قهرمانان بگذاریم.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!