۲۱۶۲
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۵۰
اقتصادی ایران

اخبار ویژه

پس از ثبت‌نام طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا که با عرضه ۴۰ هزار خودرو در قالب ۹ مدل خودرو هفته گذشته انجام شد، مراسم قرعه‌کشی آن برای مشخص شدن منتخبان این طرح صبح امروز (یکشنبه) با حضور نمایندگانی از نهادهای نظارتی و وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

به گزارش فراتیتر، در طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا، در مجموع بیش از ۲۶۴ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که براساس آن، واجدین شرایط در سامانه قرعه‌کشی برای ۴۰ هزار دستگاه محصولات این خودروسازی قرار گرفته‌اند که منتخبان در مراسم قرعه‌کشی امروز مشخص شدند.

به گفته مجید باقری- قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش- در تشریح جزئیات قرعه‌کشی پیش‌فروش یکساله محصولات این گروه خودروسازی، در این طرح بیش از ۲۴۶ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از میان آن‌ها ۲۴٣ هزار و ۱۶۶ نفر واجد شرایط بودند که وارد فرآیند قرعه‌کشی برای تخصیص ۴۰ هزار ظرفیت درنظر گرفته شده برای محصولات گروه سایپا در طرح پیش‌فروش یکساله، شدند. در این قرعه‌کشی مالکان ۱۰ هزار "شاهین" مشخص خواهند شد. شاهین به عنوان نخستین خودروهای تولیدی این محصول جدید گروه خودروسازی سایپا زمستان امسال تحویل منتخبین خواهد شد.

 وی با بیان اینکه محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا بیشترین تعداد ثبت‌نام را در مقایسه با خودروهای دیگر داشته‌اند، گفت: ۵۹ هزار ۵۵۲ هزار نفر برای خودرو شاهین با ظرفیت ۱۰ هزار دستگاه، ٧٩ هزار و۵۷ نفر برای ساینا اس با ظرفیت ۸۰۰۰ دستگاه، ٢٨ هزار و سه نفر برای کوییک اس با ظرفیت ۵۰۰۰ دستگاه، ۲۶ هزار و ۶۱۴ نفر برای کوییک دنده‌ای با ظرفیت ۵۵۰۰ دستگاه، ۱۷ هزار و ۲۹۴ نفر برای کوییک‌آر با ظرفیت ۶۷۰۰ دستگاه، ۱۳ هزار و ۷۹ برای وانت‌های ۱۵۱ سایپا و زامیاد با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه ثبت‌نام کرده‌اند.   ۱۴ هزار و ۳۹۶ نفر برای زامیاد دوگانه‌سوز، ۲۹۲۴ نفر برای زامیاد تک‌سوز و ۲۲۷۵ نفر برای زامیاد دیزل ثبت‌نام کرده‌اند.

گفتنی است ظرفیت ۲۰ درصدی هم برای رزرو در نظر گرفته شده است. ۴۸ هزار نفر به صورت اصلی و فرعی در قرعه‌کشی امروز سایپا انتخاب شدند. مشتریان منتخب از فردا(دوشنبه ۲۶ خردادماه) به مدت ۷۲ ساعت مهلت واریز وجه به صورت‌ علی‌الحساب خواهند داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!