۲۲۹۸
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۶۳
اجتماعی حوادث

اخبار ویژه

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۵۶ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی طی یک هفته گذشته در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش فراتیتر، سردار "محمدرضا مقیمی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به تداوم بیشتر شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با در نظر گرفتن نقاط آلوده و با جمع آوری اطلاعات و نیز انجام گشت زنی های هدفمند، افراد سودجو و اخلال گران نظام توزیع اقلام بهداشتی و محل احتکار کالاها را شناسایی می کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا درباره میزان کشفیات طی یک هفته گذشته، عنوان کرد: ماموران در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها، ۵۶ هزار و ۲۰۰ عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۱۰هزار و ۹۰۰ عدد انواع ماسک، ۴۵ هزار و ۳۰۰ عدد انواع دستکش و یک هزار و ۸۳۸ لیتر مواد ضدعفونی کننده کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه تجهیزات بهداشتی مکشوفه در استان ها به دانشگاه های علوم پزشکی تحویل شد، تصریح کرد: در این رابطه ۳۲ واحد صنفی پلمپ و ۴ محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مقیمی در پایان با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و ضروری از مردم در خواست کرد: در صورت اطلاع احتکار هرنوع کالا بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!