۲۳۹۸
سه‌شنبه ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۱۹۷
سیاسی داخلی

تیتر یک خبر چرخشی

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: وزیر دفاع درباره تغییر سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال، نوسازی صنایع دفاعی، ارتباط ارگانیک با بخش های علمی و جامعه علمی کشور مباحثی را مطرح کرد.

به گزارش فراتیتر، محمد حسین فرهنگی درباره محتوای جلسه غیر علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران گفت: امروز در مجلس میزبان دو نفر از وزرای دولت بودیم و از قبل قرار بود که هردو جلسه به صورت علنی برگزار شود با درخواست وزیر دفاع و با توجه به اینکه تاکید داشتند برخی نکات طبقه بندی را در جلسه مطرح می کنند، جلسه به صورت غیر علنی برگزار شد.

وی افزود: وزیر دفاع درباره  تغییر سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال، نوسازی صنایع دفاعی، ارتباط ارگانیک با بخش‌های علمی و جامعه علمی کشور مطرح کرد. همچنین درباره محصولات تولیدی تاثیر گذار در حوزه دفاعی را معرفی کرد که شرایط را برای مقابله با هرگونه تهدیدی آماده کند.

فرهنگی ادامه داد: امیر حاتمی به قرار گرفتن مسائل معیشتی در اولویت دولت و این وزارتخانه اشاره کرد؛ در دوره مدیریتی وزیر دفاع اتفاقات مثبتی در حوزه معیشت کارکنان و اعضای نیروهای مسلح ایجاد شده است؛ با توجه به شرایط  اقتصادی کشور این اقدامات کافی نیست و ایشان محدودیت‌ها و مشکلات خود را در این حوزه توضیح داد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس  درباره کمیسیون های تخصصی نیز گفت: تاکنون یازده کمیسیون تشکیل و هیات رییسه آنها مشخص شده است و دو کمیسیون نیز باقی مانده  است که هیات رییسه یکی از آنها امروز انتخاب می شود، مجلس طرحی را در دست اقدام دارد که با به دنبال مجوز قانونی در این زمینه است با اصلاح تبصره ۱ ماده ۲۸ آیین نامه داخلی مجلس طرحی آماده شده که پس از بازگشت نمایندگان از حوزه های انتخابیه به صورت دو فوریت در صحن مطرح می شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!