۲۵۱۹
شنبه ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
تعداد بازدید : ۲۸۳
اقتصادی ایران

اخبار ویژه

وزارت راه و شهرسازی اعلام‌کرد: برای متقاضیان مسکن‌ملی در مرحله اول، دوم و ثبت‌نام پیامکی تا ۱۴ تیرماه مهلت ویرایش اطلاعات در نظر گرفته است.

به گزارش فراتیتر، بر اساس اطلاعیه روز شنبه وزارت راه و شهرسازی که در سامانه آباد درج شده است، امکان ویرایش اطلاعات از روز چهارشنبه (۴ تیرماه) تا ۱۴ تیر برای تمام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت‌نام پیامکی) که استعلامات آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و اکنون در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند ایجاد شده است.

این دسته از متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: ویرایش اطلاعات سایر متقاضیان که استعلامات آنها مورد بررسی قرار نگرفته است به مرور انجام شده و نگرانی از این بابت متوجه هیچ یک از متقاضیان نخواهد بود.

همچنین متقاضیان ثبت نام مرحله اول «افرادی که در آبان‌ماه اقدام به ثبت نام کرده‌اند» که پس از پالایش بر اساس شرایط مندرج در آیین نامه قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، حائز شرایط استفاده از واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی شناخته نشده‌اند و اکنون در وضعیت «رد درخواست» قرار گرفته‌اند، تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۳تیرماه)  فرصت دارند که با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir، اعتراض خود را ثبت کنند.

در قالب طرح اقدام ملی مسکن قرار است ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور ساخته شود که از این تعداد ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید، یکصد هزار واحد در بافت‌های فرسوده شهری و یکصد هزار واحد در شهرهای کوچک ساخته می‌شود.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!